Ornella a Agáta šly s kůží na trh: Nejintimnější odhalení v historii | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Ornella a Agáta šly s kůží na trh: Nejintimnější odhalení v historii

Agáta Hanychová s Ornellou Koktovou
Agáta Hanychová s Ornellou Koktovou (Foto Instagram)

Není téma, které je pro Ornellu Koktovou (31) a Agátu Hanychovou (38) tabu. Ani sex! Ve svém podcastu na placené platformě Hero Hero nyní prozradily, jak často se oddávají sexuálním hrátkám s partnerem. 

Kolikrát týdně mít sex a které sexuální praktiky už jsou za hranicí slušnosti? I v tom mají influencerky Agáta a Ornella jasno. A o své názory se nezdráhají podělit. 

Agáta Hanychová: Toho pravého jí pomůže najít Pawlowská!

Video se připravuje ...

„Je pravda, že já se nevymlouvám na hlavu, ale když máte malé děti, tak třikrát nebo čtyřikrát týdně. Ale když jsme bez dětí, tak já si to raději vyberu. Ale nemáme ani video a ani fotku,“ prozradila Agáta, která se nedávno provdala za otce nejstaršího syna Kryšpína, Mirka Dopitu

Ovšem ani Ornella nezůstává moc pozadu, a to ani přes fakt, že žije s podstatně starším partnerem, Pepou Koktou (66). „Pepa by měl kolikrát i náladičku, ale já jsem občas vyčerpaná do morku kostí, ale neříkám, že mě bolí hlava, to ne,“ přiznala Ornella. „Co mě ale moc nebere, jsou ranní hrátky, já jsem spíše noční tvor,“ promluvila otevřeně o poměrech v ložnici.

Podlepená Ornella Koktová: Prsa po třech dětech vytáhla nahoru!

Video se připravuje ...Přečtěte si
bella.
16. 4. 2024 • 21:10

AHel
-------

bella.
16. 4. 2024 • 21:10

No tak teď už jen přehled mír partnerů ...
Agáta přece opět kecá!Ta tak o sobě lže, že by měla dosta pár facek, aby se vzpamatovala. Trpí bájivou lhavostí, měla by jít na psychiatrii!
Sex jí moc neříká a to prokecla kdysi i sama.V každém případě ji ohodnotil tak jeden z jejích minulých.A v každém případě je to většinou lidem fuk co ona a jak často.
I ta Koktová se tomu lehce vyhnula, ale tupá čtyřicátnice Hanychová tady bude vykládat , jak často ječí v posteli.Kristepane! V tomhle je schopná se k ní přidat i její matka stará Žíla, té také slušnost a míra nic neříká.

Dianthos
16. 4. 2024 • 21:07

Obávám se, že není, že bude hůř. Určitě se Agátě a Ornelle líbilo tolik platících sledujících na Herohero. Ale počty nekompromisně klesají. Což se dalo očekávat, když největší tahák - Survivor a Ornella - byl před měsícem. Mnoho lidí si nepředplatí jejich "dívčí" povídání. A tajemství a soudy kolem Soukupa, už jsou také pryč. Tak zbývají ty dvě. Kolik lidí svými osobnostmi zaujaly natolik, aby jim platili téměř 40 Kč za hodinový podcast, uvidíme.

Dianthos
16. 4. 2024 • 21:01

Rozhodně. Ornella toho moc nestihla. Řekla, že kdyby věděla, že tak brzy zakotví s Pepou, víc by to v mládí rozjela. Tedy jinými slovy, ale tento význam.

AHel
16. 4. 2024 • 17:07

dno...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.