Naprášila Ornella kamarádku Agátu? Má nějaké rodinné kostlivce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Naprášila Ornella kamarádku Agátu? Má nějaké rodinné kostlivce

Ornella s Agátou si vybraly diamanty
Ornella s Agátou si vybraly diamanty (Profimedia.cz)

Málokomu se dnes ještě povede prorazit s novým podcastem. Obsahově by měly být na české scéně téměř vyčerpané. Jenomže pak přišly dvě neřízené střely Agáta (38) s Ornellou (31), které svůj podcast založily na drbání připomínající klasické odpolední přátelské kafíčko ve dvou. A peníze se jen sypou!

Mají své věrné publikum, které si klidně za dobrou zábavu připlatí. Ornella Koktová a Agáta Hanychová s velkým zpožděním naskočily do rozjetého vlaku, ale rozhodně nezaostávají, ba naopak. V současnosti se řadí mezi nejvíce poslouchané podcasty internetového portalu Herohero. „Samy jsme nečekaly, že budeme v top pětce českých podcastů,“ kroutí hlavou nad příznivými statistikami Ornella, která od svých fanynek slyší jen samou chválu.

Podlepená Ornella Koktová: Prsa po třech dětech vytáhla nahoru!

Video se připravuje ...

„Jejich pocity byly vesměs stejné, říkaly mi, že se cítí jako kdyby s námi seděly u kafe. Bavíme se v přátelském duchu a jsme až na dřeň upřímné, rozhodně to nemáme postavené na tom, že bychom někomu myly p*del, jak se říká, jsou to zkrátka naše životy,“ vysvětlila Ornella v rozhovoru pro Expres.cz.

Ačkoli obě nechodí pro ostrá slova příliš daleko a málokdy narazí na téma, ke kterému by neměly co říct, existují oblasti, do kterých nezabrušují. „Nechci rozebírat moje rodinné vazby s lidmi, se kterými se nebavím, protože to rozdmýchává zlo a Agáta má také nějaké rodinné kostlivce, které nechce vytahovat,“ přiznala Koktová.

Hanychová a Soukup u soudu: Agáta s manželem, podnikatel se zpožděním

Video se připravuje ...

Za měsíc víc než půl mega!

Dámy rozhodně netroškaří. Deník Blesk udělal rychlé počty díky dostupným číslům a vyšlo mu, že s necelými 6 tisíci odběrateli a po odečtení provize platformě si dvojice přijde na téměř 767 tisíc korun měsíčně! A protože každá přidává poctivě ruku k dílu, peníze si rozdělují rovným dílem.

„My jsme úplně rovnocenný partnerky. Určily jsme si to, než jsme s tím začaly. Řídily jsme se pravidlem, že pořádek dělá přátele, a klape nám to,“ pochvaluje si Ornella, která si tak měsíčně jen díky podcastu vydělá cca 383 tisíc korun! Kdo by byl řekl, že člověk může za prosté drbání kasírovat i více než čtvrt milionu. Holky zkrátka ví, na kterých stromech rostou peníze.Přečtěte si
miroslava13
18. 4. 2024 • 12:25

nikoho tihle divnolidi nezajímají! Copak to nechápete? Kolik máte IQ? Asi moc malé,že? Jinak by jste neuváděli stále tytéž hovadiny.

Kesitnarf Satim
13. 4. 2024 • 23:53

Fakt se najdou primitivci co za ten hnůj platí?🙄

pragver
13. 4. 2024 • 20:04

Brzo jim dojde dech ! Melou to samé pořád dokola !

hejhej
13. 4. 2024 • 10:30

Obě hloupé nány

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.