První hvězdy StarDance odhaleny: Tančit bude i Paulová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

První hvězdy StarDance odhaleny: Tančit bude i Paulová!

StarDance odhalila první pětici hvězd! Kromě Vondráčkové Paulová či hvězda Kukaček
StarDance odhalila první pětici hvězd! Kromě Vondráčkové Paulová či hvězda Kukaček (archiv)

Zatímco v posledních týdnech se řešilo spíše složení poroty StarDance, nyní Česká televize zveřejnila i první pětici dam, jež na podzim předvedou své taneční umění. Vedle Lucie Vondráčkové (44), o jejíž účasti Aha! informovalo jako první, to na parketu roztočí i dvě seriálové hvězdy, osminásobná mistryně světa v bojových sportech či vietnamská kuchařka!

Lucie Vondráčková (44): Druhá šance pro strašpytla

Jelikož má za sebou účinkování v řadě muzikálů, jistě pro ni StarDance nebude velký problém. Jen to bude chtít kouzla s organizací času, protože Lucie v současnosti hraje také v nováckém seriálu Ulice. „StarDance mi už jednou cestu zkřížila. Bylo to asi před patnácti lety. V té době jsem ale zkoušela v divadle a netroufla jsem si herectví a tanec zkombinovat. No, strašpytel jsem byla. A pak mi to bylo samozřejmě líto, takže děkuju za druhou šanci,“ těší se zpěvačka a herečka.

Jana Paulová (69): Z Himalájí na parket

Hvězda seriálu Jedna rodina se na parket postaví rok před sedmdesátkou. Dobrodružka, jež jako první česká herečka prošla Himaláje, se toho ale nebojí! „Je to výzva, která mě může vyrušit z krásné, radostné, ale přece jen už trochu rutiny natáčení a hraní divadla. Budu mít důvod uvést své tělo do nějakého pohybu, protože lenost v poslední době vítězí nad vědomím, že bych pro sebe měla něco dělat. Mám aspoň motivaci začít tělo zpevňovat. Říkala jsem si, že kdyby to měl být jen tenhle jediný důvod, má to smysl,“ má jasno.

Kajakář Vavřinec Hradilek: Co si myslí o konci Chlopčíka ve Stardance?

Video se připravuje ...

Marta Dancingerová(32): Rychle a jasně

Herečka je miláčkem především fanynek nováckého seriálu Zlatá labuť. Ovšem velký úspěch slavila i díky Kukačkám právě na České televizi. Minule se z tohoto seriálu představil její kolega Marek Adamczyk (36), s nímž v Kukačkách hrála partnerskou dvojici. Jak se jí tedy povede? „Nabídku do StarDance jsem přijala, protože bych si strašně vyčítala, kdybych to neudělala. Účast v této soutěži je takový můj malý sen. Takže rozhodnutí bylo rychlé a jasné. Věděla jsem hned, že do toho půjdu,“ prozrazuje.

Martina Ptáčková (26): Nejtěžší zápas

Jako kickboxerka a osminásobná mistryně světa v bojových sportech jistě nebude mít problém s pohybem, snad ale svého tanečníka nebude příliš kopat. „Přiznávám, nechodila jsem do tanečních a tanec mi nic neříká. StarDance budu brát jako svůj nejtěžší zápas a tancování jako největšího soupeře. Myslím, že tanečník, který mě bude mít na starosti, si to se mnou dost užije. Bude muset být hodně empatický, trpělivý a všechno mi desetkrát vysvětlit. Ale každopádně se budu snažit,“ slibuje.

Chili Ta (32): Tanec v kuchyni

Vietnamská foodblogerka byla zatím k vidění převážně na obrazovkách konkurenční TV Nova. V MasterChefovi se provařila do finále, následně zkoušela štěstí v soutěži o přežití Survivor a objevila se i v SuperStar. Umí to na parketu stejně rozpálit jako v kuchyni? „Tanec zbožňuji, ale musím se přiznat, že i přes prvotní obrovské nadšení jsem musela přemýšlet, jestli takový závazek opravdu zvládnu. Ale právě možná kvůli té kombinaci strachu a nadšení jsem se rozhodla do toho jít,“ přiznává.

Krajčova tanečnice Dominika Rošková má jasno: Do StarDance bych už znovu nešla! Proč?

Video se připravuje ...Přečtěte si
fany22
16. 4. 2024 • 15:05

Ten pořad má asi své nejlepší roky za sebou. Myslím, že lidi jsou už nasycení. Abych to prožívala, mrzelo mě, když vynechám, nebo dokonce posílala hlasy, to určitě ne.

rydlo
16. 4. 2024 • 13:41

Pořád je lepší, když bude tančit Paulová, byť už jí není dvacet, než „největší hvězda”, L.V. která se nas..e všude! Asi také kvůli „oblíbenému” diblíkovi Lucince, soutěži StarDance odpadnou diváci, jako v Ulici.

Peter Kopecný
16. 4. 2024 • 09:32

Sem překvapený že tančit bude p.Paulová.Ja ji mám rád ale po tom co p.Gregorovou ve Stardance na Slovensku Český odborníci na diskuzích označili za staře­na,tros­ku,mu­mii atď.tak se jen divím😊Ale je to Ok protože i starší ročníky mají co ukázat a i když je to pomalší a decentnejší tak ukážou že věk je jen číslo a je to soutěž o pobavení,ne rivalita a agrese jak si někdo myslí…Proto chápu Českou televizi že nahradili p.Chlopčíka,je to o zmněne,o inovativnosti trošku i když z riskem ale bez toho to nejde,upřímně,na pánu Chlopčíkovi už byla pavučina,byl tam dlouho a je potřeba vyvětrat….

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.