Těžko v paláci: Korunovace Williama se blíží... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Těžko v paláci: Korunovace Williama se blíží...

Kdy usedne William na trůn?
Kdy usedne William na trůn? (archiv)

Zdravotní stav úřadujícího krále Karla III. si možná vyžádá rychlé změny. Na trůn by měl tak v dohledné době nastoupit princ William (42). Ten však není na to převzít žezlo vůbec připravený. 

Poslední týdny jsou pro Williama enormně náročné. Už nyní totiž vykonává část povinností za nemocného krále, přebral také zodpovědně část úkolů manželky Kate (42), které byla nedávno diagnostikována rakovina a která nyní podstupuje preventivní chemoterapie. 

Přelomový příběh vrcholí: Uzavírá ho smrt i láska

Video se připravuje ...

Na úlohu krále není podle expertů vůbec připravený, navzdory tomu, že vnímá přiostřující se situaci v paláci. „Zpráva o Karlově rakovině způsobila Williamovi a Catherine pocit až děsivě se blížícího nástupu na trůn. Jenže tato vyhlídka v nich vyvolává intenzivní úzkosti,“ prozradila deníku Independent expertka na královskou rodinu Tina Brownová. 

„Řada lidí se obává, že pokud by Karel III. a Kate dlouhodobě odstoupili od svých rolí v královské rodině, zastoupení v podobě prince Williama by bylo zoufale nedostatečné. Není pochyb, že důležitá rozhodnutí už by schvaloval někdo jiný než král,“ naznačil v rozhovoru pro Mirror královský expert Tom Sykes, aniž by podal zprávu o tom, komu by mohly být uloženy takové pravomoci. 

Za zdmi paláce tak doufají v jediné, že král bude moci nadále pokračovat ve své úloze. Na velikonoční bohoslužbě prý vypadal dobře a byl i dobře naladěn.

Koruna: Poslední kapitola televizního románu se blíží

Video se připravuje ...Přečtěte si
Simona Zajicova
16. 4. 2024 • 21:59

No mi tady nemáme moc vzor ke,kterému lze vzhlížet..za mne osobně je William dobrý následovník a přeji ,aby vše ustál.Jak nad tím uvažuji tak jsem šťastná,že žiji krásný život bez vlivů a tlaku dalších, kteří tomu hodně a nejvíc rozumí.👍

pl54
16. 4. 2024 • 05:35

To je zase slátanina z pera našich pisálků. Ti neví, co by si vymysleli, jejich informàtoři z nich mají legraci, jak překračují informace dezinformátorů. Místo, aby všem dali klid na práci, tak se snaží akorát pomlouvat všechny kolem. Běžte se vy bulvární pisálkově už konečně vycpat.....-)

Jana Nováková
15. 4. 2024 • 20:35

Karel se na trůně ani neohřál a kdyby ho Alžběta rovnou předala Williamovi,ušetřili by si výdaje.Zase bude korunovace.budou se měnit papíry s hlavič­kou,ra­zítka,­pení­ze,znám­ky,u­pomín­kové předměty,no je toho hodně.

Dianthos
10. 4. 2024 • 12:09

Český bulvár obvykle jenom překládá (často špatně) zahraniční články. Potřebuje šokovat, aby vydělával.
Ale tento článek i mně připadá "přes čáru".
Pohřbívat někoho, komu bylo diagnostikováno rané stádium rakoviny, je opravdu odporné, nelidské.

Dianthos
10. 4. 2024 • 12:06

Milla toho o královské rodině ví právě hodně.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.