Erbová vystavila Hanychové zákaz: A já to tak tajila. Ty vole! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Erbová vystavila Hanychové zákaz: A já to tak tajila. Ty vole!

Zamilovaná Vlaďka Erbová přiznala nového přítele.
Zamilovaná Vlaďka Erbová přiznala nového přítele. (Instagram, archiv Blesku)

Modelka Vlaďka Erbová (42) si své soukromí střeží jako oko v hlavě. Dlouhou dobu nezveřejňovala na sociálních sítích nic, co by poukazovalo na její osobní život. To se nyní překvapivě změnilo a černovláska propálila obří tajemství, o kterém věděli jen její blízcí přátelé, včetně influencerky Agáty Hanychové (38).

Erbová oficiálně představila světu svého partnera, restauratéra Petra Hynka. Na svém Instagramu sdílela společné fotografie z dovolené u moře a pár na nich působí velmi spokojeně. A aby toho nebylo málo, modelka se pochlubila i další novinou – chystá svatbu!

Hanychová a Soukup u soudu: Agáta s manželem, podnikatel se zpožděním

Video se připravuje ...

Se svými fanoušky se podělila o to, jak s partnerem vybírali snubní prtýnky. „Když už, tak jedině s lidmi, kteří jsou nejen letitý přátelé, ale ve svém oboru jedni z nejlepších. Vše na míru a jedinečné,“ napsala Vlaďka k videu, ve kterém si vedle prstenu vybírá i svatební šaty.

Lidé ji okamžitě zahrnuli gratulacemi a pochvalnými komentáři. „Ty šaty jsou úžasné,“ napsala jedna z fanynek. „Moja, budeš krásná nevěsta,“ přidala se další. Ozvala se i Vlaďčina dobrá kamarádka Agáta Hanychová, která ví očividně víc, než může prozradit. „A já to tak tajila. Ty vole,“ vyjádřila se Hanychová. „Mlčet dál,“ odpovídá jí Erbová, která přeci jen nechce zveřejňovat další detaily.

Protest zemědělců. Válka Soukupa a Agáty, policie a právníci v akci!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
7. 4. 2024 • 22:32

A kolikátá že je to svatba??

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.