Po Slováčkové se slehla zem: Po výčitkách blízkým omluva | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Po Slováčkové se slehla zem: Po výčitkách blízkým omluva

Anička už podruhé zápasí se zákeřnou diagnózou
Anička už podruhé zápasí se zákeřnou diagnózou (Instagram)

„Trošku vás tu v poslední době zanedbávám, omlouvám se. Pravdou je, že jsem z toho internetovýho světa nějaká mrzutá a docela záměrně se mu vyhýbám," přiznala osmadvacetiletá Anička Slováčková na sociální síti.

„Všichni v mé 'blízkosti' pomalu můj stav řeší a znají líp, než já sama, a všichni k němu pořád mají evidentně co říct. Hlavně ti, se kterýma se vidím jednou za uherskej rok," lamentuje Anička Slováčková na Instagramu.

7 pádů Honzy Dědka: Anička Slováčková o dětství

Video se připravuje ...

„Potřebuju si dát sama od sebe na internetu pauzu. A věřím, že vás to taky nemůže bavit furt číst ty trapný titulky… nebo spíš clickbaity. Úplně se mi z toho vytrácí ta nejdůležitější zpráva, kterou moje sdílení s vámi vlastně má a to sice - nepodceňuj prevenci a věnuj svému zdraví aspoň jedno odpoledne/dopoledne/ráno," varovně dodala talentovaná dcera slavných rodičů.

Patrasová a Slováček v Blesku: Kvůli Aničce se vyhýbáme lidem!

Video se připravuje ...Přečtěte si
XYZ3
14. 3. 2024 • 03:51

Už jsem se lekla, že tento týden nebude žádný článek v bulváru. Soustřeďte se na sebe a vykašlete se na komentování svého zdravotního stavu . Jinak držím palce

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.