Uff, to je síla! Drsný soud Prachaře nad Miou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Uff, to je síla! Drsný soud Prachaře nad Miou

Mia si narozeninovou oslavu užila.
Mia si narozeninovou oslavu užila. (Instagram)

Dědečkové a babičky jsou od toho, aby přece rozmazlovali děti. Není proto divu, že i na herce Davida Prachaře (65) padla otázka, zda si užívá tuto neřest s vnučkou Miou, kterou má jeho syn Jakub s influencerkou a bývalou modelkou Agátou Hanychovou (38). Jeho odpověď však byla přinejmenším dost drsná. 

„Tak ona je rozmazlená dost, ta se nemusí rozmazlovat. Je to taková osobnost. Já myslím, že bude mít problém ve škole, protože si furt něco myslí a říká to nahlas, takže takovéhle děti většinou učitelky nemají moc rády,“ vyřkl nad vnučkou nekompromisní soud Prachař.

Agáta Prachařová s dcerou Miou (3): Blonďatý ďáblík svého tátu Kubu Prachaře nezapře!

Video se připravuje ...

Těžko říct, kolik času s Miou vlastně tráví, v další odpovědi totiž naznačil, že vztahy se synem jsou takřka na bodě mrazu. „Teď jsme spolu telefonovali po dlouhé době, což je někdy problém, protože buď nemůžu já, nebo Kuba,“ svěřil se pro eXtra.cz. 

Pozornému oku fanoušků Agáty vyjádření Prachaře samozřejmě neuniklo a při nejbližším formátu Q/A, kdy se mohou sledující na Instagramu ptát na jakékoli otázky, měla prostor se vyjádřit i Agáta. „Miu máme ve střídavce, takže ji asi rozmazlujeme oba. Já už tohle nekomentuju, musela bych se zbláznit,“ dodala poněkud vyčerpaně. 

Agáta Prachařová pozvala Blesk domů a pochlubila se výzdobou!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.