Odchod Prachaře z Máme rádi Česko? Bouček pod tlakem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Odchod Prachaře z Máme rádi Česko? Bouček pod tlakem

Máme rádi Česko: Jakub Prachař
Máme rádi Česko: Jakub Prachař (Foto FTV Prima)

„Dobrý den, pane Bouček. Jsme z domova důchodců a rádi jsme se dívali na váš pořad v pátek večer. Už půl roku se nedíváme, jelikož se pan Prachař neumí chovat," lamentují rozhořčení senioři ohledně chování Jakuba Prachaře v pořadu FTV Prima.

„U kulatého stolu je nenažraný, mluví s plnou pusou a je v tomto nechutný. Jinak ho máme rádi, ale tohle přehání. Radši čteme časopisy a narazili jsme na článek, který vám přikládáme. Že nejsme sami, kterým se to nelíbí. S pozdravem, diváci důchodci,“ veřejně přečetl Libor Bouček (43) stížnost na Jakuba Prachaře (40).

Máme rádi Česko: Only You v podání Jakuba Prachaře!

Video se připravuje ...

A reakce našeho hříšníka? „Já myslím, že všichni důchodci rozumí tomu, jaké to je, dostat cokoliv zadarmo. Tak bych byl rád, kdybyste mi přestali závidět,“ se smíchem kontroval herec a s gustem se pustil do plátku uzeného sýru. 

Přiznání Kotka a Prachaře v Máme rádi Česko: Riskantní zkušenosti s alkoholem!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Richard Čmiel
14. 3. 2024 • 14:12

Je pravda že co jiná generace, to jiný názor. Pořad Máme rádi Česko jsem párkrát viděl (televizi obecně nesleduji už 15 let) a bavil mne se všemi aktéry. Současná generace důchodců je více citlivá na projevy chování, náhlé změny v zavedených pořádcích a špatnou schopností se rychle adaptovat (netýká se to všech starších lidí). Mladá generace sama neví, jak se bude chovat ve svém důchodovém věku, jak se říká co člověk, to názor. Nebudu se zastávat ani jedné strany, nicméně jsem si všimnul že Vojta Kotek se chová více distingovaně než Jakub Prachař. Nechci nikoho kritizovat, nebo dehonestinovat, nicméně pan Prachař nemusí dle mého názoru moc předstírat svou roli, neboť ta vychází z jeho charakteru, ať je jakkoli formován. Za mne se jedná o povedenou a zábavnou šou, na kterou se jednou za čas kouknu na netu, nic víc.

Zuzana Papírníková
14. 3. 2024 • 12:10

Kuba Prachař je herec a v tomto pořadu hraje roli, kterou určil režisér. Protože má tento pořad stále léta slušnou sledovanost, hraje roli dobře

Zdenek Otahal
7. 3. 2024 • 11:31

Jsou to kamarádi a proto je opilec Prachař tolerovat. Jen se podívejte na jeho oči. Chování je nedůstojné a měl by se léčit. Co vy na to pane programový řediteli ?

ELLA Průšová
29. 2. 2024 • 18:26

Proč si to ti důchodci nepřepnou nebo je pro ně málo kanálu? Možná, že jim vadí, že je Prachař dost chytrej chlap! A co Bohdalovou, tu by nechtěli? Tu zase nemám ráda já.

nika70
28. 2. 2024 • 20:44

Ale vždyť je to celý domluvený, jak se má kdo chovat.
Bez Kuby by to byla nuda. A to mi není ani 20 a ani 40.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.