Urbánkové (†83) zazpívají sokyně Filipovská a Voborníková: Konec nenávisti? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Urbánkové (†83) zazpívají sokyně Filipovská a Voborníková: Konec nenávisti?

Urbánkové v pražské Lucerně zazpívají i bývalé sokyně v lásce.
Urbánkové v pražské Lucerně zazpívají i bývalé sokyně v lásce. (Foto Aha! – Alexandr Malachovský)

Pětinásobná Zlatá Slavice se tam nahoře usmívá. Nadě Urbánkové (†83) se totiž po vlastním pohřbu opět podařilo dát dohromady dvě sokyně v lásce, Pavlínu Filipovskou (82) a Milušku Voborníkovou (79). Semaforské hvězdy, které se v dobách minulých nenáviděly až za hrob.

A není divu. Vždyť právě Voborníková přebrala Filipovské manžela Petra Spáleného (79). Teď ale obě svorně vystoupí na vzpomínkovém koncertě na Naďu Urbánkovou, který proběhne 11. dubna v pražské Lucerně.

6 let ostudy

A Spálený? Ten se bude v hledišti usmívat a tleskat jim. Zazpíval by rád také, momentálně má ale ukrutné bolesti zad po mnoha operacích páteře, tak se musí šetřit. Spálený zahýbal Filipovské s Voborníkovou dlouhých šest let. Všichni to věděli a Pavlína měla z ostudy ušitý kabát. A jen co se rozvedli, Spálený pojal za manželku Voborníkovou, se kterou jsou spolu už 44 let.

Jana Fabiánová na mši za mámu Urbánkovou: Co jí pomáhá překonat žal?

Video se připravuje ...

Stejný kšeft

Přestože se Pavlína s Miluškou nenáviděly, teď jsou velké kamarádky. „Pavlína je a byla rozumná a moudrá žena. To se v životě prostě stává. Dneska se naše rodiny včetně manželů i děti kamarádí,“ říká Voborníková a pokračuje s úsměvem: „My s Pavlínou začaly zpívat spolu na jednom pódiu, podnikáme společné zájezdovky a dokonce spolu jezdíme po důchoďácích. Holky ze Semaforu jsou holt skvělé.“

Matky i macechy

Faktem je, že Filipovská po letech přiznala, že si za Spáleného nevěru mohla vlastně sama, starala se až moc dobře a nekriticky o své dvě dcery a o Spáleného se jako o muže přestala zajímat. To všechno už ale odnesl čas. Dnes se rodiny obou semaforských holek kamarádí a jsou nejen matkami, ale i macechami a babičkami vnoučat té druhé. A hlavně je i po letech spojují krásné vzpomínky na megahvězdu Semaforu a velkou kamarádku Naďu Urbánkovou.

Jana Fabiánová na koncertě Machálkové: Leona je moje srdcovka!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.