Zmožek si už vyslechl ortel lékaře! Teď mi padaj kalhoty, děsí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zmožek si už vyslechl ortel lékaře! Teď mi padaj kalhoty, děsí

Jiří Zmožek výrazně pohubl
Jiří Zmožek výrazně pohubl (Blesk)

„Já jsem byl hrozně nemocný, už jsem nemohl dýchat a odvezli mě do nemocnice k panu primáři," přiznal vážné zdravotní problémy jednaosmdesátiletý Jiří Zmožek. 

„Ten mi tak decentně říkal: „Víte, já vám musím říct, že my to nesmíme jako doktoři takhle říkat, ale jste tlustej." Tak jsem mu řekl, ať mi nasadí nějaké léky. Pak jsem shodil sedm kilo a teď mi prostě padaj kalhoty," svěřil se známý muzikant, který před pár dny vyprodal pražskou Lucernu. 

To byl tátův triumf, říká o vyprodaném Zmožkově koncertu jeho syn

Video se připravuje ...

„Pak jsem se rozhodl, že v té kondici, do jaké jsem se dostal, že já těm lidem můžu ještě něco zahrát a zazpívat. A je to samozřejmě nebývalá troufalost si tady na dvě hodiny sednout a hrát pro tisíc lidí," okomentoval Zmožek velkolepý návrat na koncertní pódium štábu Života ve hvězdách. 

Jiřina Bohdalová zazpívala Blesku na koncertu Jiřího Zmožka

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
27. 2. 2024 • 18:39

Pana Zmožka jsem měla a mám moc ráda.Jeho písničky dokážou pohladit po duši.Pane Zmožku - skládejte a zpívejte.Přeju hodně zdraví a spokojený život.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.