Krutá realita Jágra po poctě u Tučňáků: Prodá klub? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Krutá realita Jágra po poctě u Tučňáků: Prodá klub?

V poslední době se spekulovalo, že Jakub Voráček a další hráči údajně nabídli Jaromíru Jágrovi, že odkoupí kladenský klub. Podle informací iSport.cz k ničemu takovému nedošlo
V poslední době se spekulovalo, že Jakub Voráček a další hráči údajně nabídli Jaromíru Jágrovi, že odkoupí kladenský klub. Podle informací iSport.cz k ničemu takovému nedošlo (koláž iSport.cz)

V Americe ho nosili na ramenou, v Česku by si na něj někdo rád plivl. Hokejista Jaromír Jágr (52), jehož dres visí navždy u stropu arény Tučňáků, se coby majitel extraligových Rytířů vrací zpátky.

Pittsburgh Penguins oslavili číslo 68 velkolepě. Dojemně. Až tak, že by člověk zapomněl na situaci Kladna. A ta je taky k pláči… Jágrův oddíl ztrácí pět zápasů před koncem základní části 12 bodů na třináctou Boleslav, kterou hostí už v pátek. Asi poslední malá šance, jak se mohou Kladenští vyhnout baráži. 

Část fanoušků by si přála, aby se hrající majitel klubu raději zbavil. Kolovala fáma, že dva kladenští odchovanci se zkušenostmi z NHL nabízeli Jaromírovi 60 milionů Kč. A on odmítl. „Je to blbost,“ reagoval však Jakub Voráček (34). »Džegr« se setkal v zámoří s pittsburským vlastníkem Thomasem Wernerem (73), do jehož mpéria patří i fotbalový Liverpool. Nechtěl by ještě hokejové Rytíře?

Smích i dojetí. Co všechno se dělo v Pittsburghu při slavnostním vyvěšení dresu Jaromíra Jágra?

Video se připravuje ...

»68« zvládla proslov díky reklamám: Jardo Jardo, ty jsi herec!

Před ceremoniálem se Jaromír Jágr bál, jak před fanoušky zvládne mluvit. Nakonec ochotník z Kladna vystřihl roli líp než Mirek Donutil! Jak to? Vždyť »Džegr« má fůru zkušeností s natáčením reklam. Tady jsou některé…

Symbol Ameriky

Doma v polovině devadesátých let vlasatá hvězda z Pittsburghu válela v reklamě na žvýkačku coby symbol USA. Tuhle hlášku si pamatuje každý echt Čech: „Když mám hlad, utrhnu si malej kousek. Když se potřebuju soustředit, utrhnu si větší.“

Máslo na třísla sardinky

Jágra si fanoušci v USA mazali na chleba: V roce 1995 byl tváří na obalu arašídového másla. „Díky němu se mi vyléčila třísla,“ vtipkoval. Méně známá je propagace sardinek, kterými krmil »Džegr« tehdejšího spoluhráče Luka Robitaillea (57).

Travelling Jagrs před halou Pittsburghu Penguins

Video se připravuje ...

»Ukaž ho!« ve vaně

Kladenský herec má za sebou i nahou scénu! Huawei využil před šesti lety kritiku, že Jágr propaguje čínský mobil, ale sám používá iPhone. „Jardo, ukaž ho!“ znělo v reklamě, zatímco statný hokejista ležel ve vaně.

Byznys s CBD

V současnosti se Jaromír Jágr věnuje reklamám na vlastní značku konopných olejů a dalších produktů s CBD s názvem JJ68. »Tráva« mu pomohla od bolesti. Ve firmě se angažuje i partnerka Dominika Branišová (29). A před objektivem jim to sluší!Přečtěte si
carlae
22. 2. 2024 • 15:32

Já bych řekla, že závistivý Hašek. No a z blbnul pár těch oných... ale to je u nás běžné přece.

Zdena Proboštová
22. 2. 2024 • 14:55

Když se vrátil na Kladno, tak ho všichni s jásotem přivítali. By mě zajímalo, komu se tak strašně znelíbil, že ho tak dehonestují. Nevíte někdo ?!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.