Drama Lely a Karlose před premiérou: Rychlá záchrana od přítelkyně | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. dubna 2024

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Drama Lely a Karlose před premiérou: Rychlá záchrana od přítelkyně

Lela Ceterová v původních šatech
Lela Ceterová v původních šatech (instagram.com)

Stačilo málo a Lela Ceterová (33) zůstala před vstupem do kinosálu stát úplně nahá. Dlouhá róba se jí totiž do eskalátoru připletla tak nešťastně, že se ji nepodařilo ze systému vymanit bez poničení. A do zahájení zbývaly minuty...

Na drama, které se odehrálo krátce před uvedením autobiografického snímku Karlos v Bratislavě, dnes už manželka hvězdného MMA bijce Karlose Vémoly (38) vzpomíná se smíchem. Do toho jí ale v osudnou chvíli nebylo a kdyby po boku neměla pohotovou kamarádku, celá akce by patrně skončila fiaskem. 

Lela v šatech na bratislavské premiéře

Video se připravuje ...

Přítelkyně Lely, která také pochází z Bratislavy, jí na poslední chvíli přinesla róbu, do které se Lela mohla převléct. Výsledek byl naprosto dokonalý. Zatímco Karlos oblékl béžový oblek se zlatou nití, Lela se blýskla ve prudce elegantních zelených šatech s velkým výstřihem na zádech. 

Za svůj vzhled sklidila samou chválu. A to i v komentářích, které se nakupily pod fotografií, kterou posléze sdílela na sociálních sítích. Přidala ještě vtipný popisek: „Tentokrát ne můj muž, ale eskalátor ze mě strhl šaty na premiéře jeho filmu Karlos, která se konala v Bratislavě. Naštěstí mě zachránila moje kamarádka...“

Prostor X: Rozhovor s Karlosem Vémolou

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
19. 1. 2024 • 13:11

jak může sportovat, když šilhá...možná, že proto nevyhrává...nic, přeji mu dobrý život bez skandálů...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.