Tereza Kostková: Vlasový chameleon! Jednou nakrátko, podruhé s ohonem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Tereza Kostková se toho nebojí: Jednou nakrátko, podruhé s ohonem

4. soutěžní večer StarDance - Marek Eben a Tereza Kostková
4. soutěžní večer StarDance - Marek Eben a Tereza Kostková (Česká televize)

Má supervizora i na účes! Tereze Kostkové (47) se Blanka Hašková (48) už šest řad StarDance stará o vlasy a moderátorce za tu dobu vytvořila neuvěřitelných 57 účesů! Vlasy totiž musí ladit s oblečením a vypadat pokaždé jinak.

Soutěžící sice v křesle většinou relaxují před živým přenosem, kadeřnický a kosmetický tým kolem nich ale pořádně kmitá. Kamery jsou totiž dnes mnohem citlivější a podobně jako ty filmové rozeznají mnoho detailů. „Trvá to stejně jako líčení, na obě disciplíny máme pětačtyřicet minut a ani minutu navíc,“ prozradila supervizorka účesů ve StarDance Blanka Hašková. „Účesy se vymýšlí zhruba týden, když vidíme kostým a později i choreografii. Samozřejmě konzultujeme s danou ženou, která ho potom nese,“ dodala několikanásobná mistryně Česka v účesové tvorbě s tím, že daleko méně času má tým čtyř kadeřníků na moderátorku Terezu Kostkovou, kterou přitom kamera snímá celou dobu.

Desetiminutovka

„Tereza má výjimečné vlasy a dobře se češe. Účesy jí vetšinou dávám dohromady deset až patnáct minut,“ prozradila Hašková na Frekvenci 1. Jen v posledních pěti dílech letošní řady Kostková prostřídala pět úplně odlišných vlasových kreací. V prvním měla krátký šik účes, ve druhém vlasy skoro pod zadek. Fantazii se totiž meze nekladou – vizážisti pracují i s vlasovými příčesky a lehce si můžou pohrát i s barvou kštice, což není případ Kostkové. Hašková ale přiznává, že není jednoduché být pokaždé originální. „Zajímalo by mě, v čem byste Terezku chtěli vidět,“ vyzvala teď diváky s prosbou o pomoc.

Tereza Kostková se pochlubila bydlením: S vybavením jí pomohla manželka Hámy! 

Video se připravuje ...

Jak vymyslet kostým

Hned druhý den po vyřazovací sobotě začíná tým pracovat. Kostýmní výtvarník nastříhává látky na šaty, pak přijdou tanečníci na zkoušku a mezitím se už nacvičuje choreografie. „V tu chvíli koukáme, kde kdo koho drží za krk, kde se kdo válí po zemi a podle toho se vymýšlí účes, a musíme taky vystihnout charakter tance. Třeba že žena má být jemná,“ popsala Hašková.

Maršálek: V rozstřelu na odstřel?

Už podruhé dramaturg StarDance XII postavil cukráře Josefa Maršálka (41) do závěrečného rozstřelu, byť nemusel mít vůbec menší počet bodů. „Je to náhoda. Nikdo neví, jaké je reálné pořadí,“ kroutil hlavou Josef. „Je potřeba, aby to navodilo správné drama. Já jsem byla s Honzou Cinou v rozstřelu několikrát a nakonec jsme vyhráli,“ smála se jeho tanečnice Adriana Mašková (25).

Kubelková nestíhá

V pátém díle všechny ohromila sexy sambou a kostýmem, který skrývala pod nevzhlednou retro zástěru. Od »plotny« má teď Iva Kubelková (46) ale v průběhu StarDance doma propustku. Vařit by samozřejmě nestíhala. „Když vidím radost mé rodiny, tak mi tu studenou večeři občas odpustí. Jsme moderní rodina. Partner výborně vaří a i Karolínka je schopná uvařit. Holky jsou větší, tak na to spoléhám,“ chválila Iva dceru Karolínu (14), která ji s tatínkem Georgem Jiráskem (65) a sestrou Natálkou (19) chodí na pražské Výstaviště podporovat.

Tereza Kostková: Nejvěrnější fanynka StarDance? Manželka Marka Ebena!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.