Nečekaný postelový návrat Kateřiny Janečkové (40): Z ošklivky sexbomba | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Nečekaný postelový návrat Kateřiny Janečkové (40): Z ošklivky sexbomba

2023 Táta v nesnázích Herečka před kamerou odhodila veškerý stud.
2023 Táta v nesnázích Herečka před kamerou odhodila veškerý stud. (﷯Foto ﷯TV Nova, FTV Prima, jirkazz.gzk.cz﷯)

Dnes večer diváky seriálu Táta v nesnázích překvapí nečekaný návrat! Nahá Kateřina Janečková (40) jako Krista s Martinem Pechlátem (48) alias Petrem Horou předvedou pořádně žhavou scénu.

Kateřina Janečková poprvé zazářila na obrazovkách před 15 lety v titulní roli komediálně romantického seriálu Ošklivka Katka. Tam se z ošklivého káčátka s rovnátky vyloupla po 73 dílech krásná labuť, která okouzlila továrníkova syna. Od té doby sice Kateřina hrála pár menších rolí, ale ze světa showbyznysu se spíše vytratila.

Osobní tragédie

V osobním životě ji totiž potkaly dvě tragédie a tak na herectví ani nebyla psychická pohoda. Po dvou prodělaných potratech se jí konečně podařilo zdravé miminko, dcerku Amálku. Ani potom však s návratem na televizní obrazovky nespěchala. „Od té doby, co jsem maminka, jsem ani nehrála,“ přiznala herečka.

Vášeň v seriálu

Dnes se diváci přesvědčí o tom, že vzhled ošklivky nechala minulosti a vyzrála jako víno. Po boku hereckého kolegy Martina Pechláta, který se v seriálu snaží si najít novou partnerku, se vášnivě odváže. Seriál Táta v nesnázích je každou sobotu od 20:20 h na TV Nova.

Martin Pechlát je Táta v nesnázích: Co řekl o novém seriálu?

Video se připravuje ...

Učí nové herce

Kromě rodiny Kateřina učí jevištní pohyb a pantomimu, pořádá i herecké kurzy. Herecké workshopy pod názvem Kalegro pořádá se svou kolegyní Lenkou Marušanovou a stojí podle počtu lekcí od 1800 do 3500 korun.

Padesátník na lovu

V seriálu Martin Pechlát hraje starostlivého otce, který zasvětil celý život výchově tří dcer a vzdal se kariéry. „Petr je nejlepší táta na světě. Všechno ustojí, všechno vyřeší a všem pomůže. Je starostlivý, o děti má přirozeně strach, takže musí být někdy i přísný a něco jim třeba zakázat,“ řekl o své roli herec. Ovšem kromě dcer se také věnuje hledání nové partnerky. Když navštíví svého kamaráda v nemocnici, seznámí se tam s krásnou Kristou, a po několika schůzkách spolu skončí v posteli.

Lenka Vlasáková: Jsem zoufalá ze svých dětí!

Video se připravuje ...Přečtěte si
zuzakirsch
15. 10. 2023 • 09:11

Hezký věšáky.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.