Jana Švandová otevřeně: Živí mě seriály | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Jana Švandová otevřeně: Živí mě seriály

Jana Švandová
Jana Švandová (Aha! Jiří Koťátko)

Mnoho let se trápila tím, že skoro nevídá svého syna Huberta Topinku (45), který byl humanitárním pracovníkem v Pákistánu. Teď se ale Jana Švandová (76) raduje. Syn se jí vrátil domů.

S prací, kterou dělal, sekl a přestěhoval se s rodinou do Česka. „Jsem strašně šťastná, že pracuje tady. Humanitární profesi už nedělá, má jiný job,“ prozradila Jana, která tak má na blízku i svá vnoučata. „Už skoro funguji jako babička na plný úvazek. Vnoučata mluví česky a anglicky, moje snacha jen anglicky, ona je z Velké Británie,“ popsala jazykové vztahy v rodině.

Jana Švandová v ZOO ztratí hlavu

Video se připravuje ...

Švandová jde mezi tím z role do role v nových seriálech. „Ty mě teď živí. Aktuálně hlavně ZOO,“ svěřila Jana, jenž v projektu televize Prima ztvárňuje bohatou babičku Novotnou, která v lehce prošedivělé paruce velmi připomíná americkou filmovou legendu Jane Fondovou (85). „S hlavním maskérem Pavlem Bauerem jsme tak zkoušeli a hledali. Už to jednu chvíli vypadalo, že budu ve svých vlasech, až jsme sehnali tuto,“ dodala herečka.

Jana Švandová na rozloučení s Arnoštem Moulíkem: Naučil mě zpívat!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.