Obrovský malér Fridrichové: Porušení pracovních povinností | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 22. června 2024

Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka

Obrovský malér Fridrichové: Porušení pracovních povinností

Nora Fridrichová
Nora Fridrichová (Foto: Mária Rušinová, David Malík)

Novinářka Nora Fridrichová (46) patří mezi nejvýraznější tváře České televize. Momentálně se na ni ale vedení televize zlobí, protože porušila své pracovní povinnosti. Co provedla?

Nora je už dlouhých 17 let moderátorkou pořadu 168 hodin, kde divákům přibližuje kauzy, o kterých by jinak nikdo nemluvil. Fridrichová odvysílala reportáž, která byla o názorech poslanců na manželství osob stejného pohlaví. V tom by nebyl problém, kdyby se však společně s autorkou reportáže Zuzanou Černou nepřiklonila k jedné straně sporu. To je totiž podle kodexu České televize špatně.

„V odpovědi, kterou připravil tehdejší generální ředitel Petr Dvořák, je uvedeno, že dramaturgyni pořadu Noře Fridrichové bylo předáno písemné upozornění na porušení pracovních povinností, že byla vyzvána k dodržování všech povinností vztahujících se k vykonávané práci. Ředitel zpravodajství Zdeněk Šámal vůči Noře Fridrichové uplatnil také 'postih podle interních předpisů ČT'," píše web borovan.cz.

Hráči: Generální ředitel ČT Dvořák o další kandidatuře, platcích za TV i Železném a Fridrichové

Video se připravuje ...

A aby toho nebylo málo, před nedávnem byla Fridrichová obviněna z bossingu. Stížnost podal paradoxně jeden z jejích nejbližších přátel, Marek Wollner. Nebyl jediný, který si na její aroganci a jednání s lidmi stěžoval. Zdá se, že Noru čekají těžké časy a bude mít České televizi co vysvětlovat.

V Pražské tržnici se v hale č. 13 otevřel dobročinný projekt Šatník pro rodiče samoživitele

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.