Riziková operace Martina Zounara: Hrozilo, že nebude chodit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 8. prosince 2023

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Riziková operace Martina Zounara: Hrozilo, že nebude chodit!

Martin Zounar
Martin Zounar (Zdroj: Profimedia)

Dva a půl měsíce se Martin Zounar (56) zotavoval z plánované operace. Dlouhou dobu ho trápila obrovská bolest palce na noze, která mu způsobila problémy při chůzi nebo sportu.

O tom, že má za sebou operaci a následnou rekonvalescenci, věděli jen jeho nejbližší. Představitel MUDr. Boba Švarce ze seriálové Ordinace o zákroku poprvé promluvil před několika dny na setkání ve Werichově vile, kam ho doprovodila dcera Claudie (14). Na otázku, zda ještě cvičí, protože díky sportu shodil neuvěřitelných 28 kilo, odpověděl: „Teď jsem nějakou dobu nemohl cvičit, protože mi pan doktor Petr Gutwald v nemocnici ve Slaném kompletně vyměňoval kloub u palce u nohy. Ani jsem nevěděl, jak je to důležitý orgán ten palec v rámci všeho. Chůze, stability...“ Herce dlouhou dobu sužovaly nesnesitelné bolesti.

Martin Zounar (56): Tajná operace! Netradiční endoprotéza

Video se připravuje ...

„Musel jsem podstoupit totální endoprotézu, protože se mi do kloubu dostala artróza a byla to strašná bolest. Jsem rád, že jsem dva a půl měsíce po operaci v pořádku, už hraji v Divadle Metro, které je totálně narvané a představení jsou vyprodaná. Mám šťastné období,“ konstatoval Zounar, který pár kilo přibral, protože musel být v klidu, ale není to vůbec poznat. Teď už mu nic nebrání v tom, aby svou partnerku, psycholožku Kateřinu Kantovou (43), pojal za manželku. „Kateřina říkala, že už navždy zůstane mou. A až se ten palec úplně uzdraví, tak si znovu kleknu, požádám ji o ruku a vezmeme se,“ dodal herec se smíchem.

Zounar otevřel nové divadlo a chystá překvapení: Na Vánoce budu gay!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Celebrity-chachacha
27. 10. 2023 • 09:00

Vyžral se do nemoci.

stoura
5. 10. 2023 • 05:07

Riziková operace? Palec je sice důležitý na chůzi a rovnováhu ale tolik lidí co mají cukrovku palec nemá a tenhle "umělec" brečí že by nemohl chodit ? Výměna kolenního a kyčelního kloubu je daleko náročnější a lidi jsou rádi když na ně přijde řada a nebrečí jako on.

zuzakirsch
4. 10. 2023 • 08:44

Mě by zajímalo, kam uklízejí ty každoroční absolventy a absolventky hereckých a divadelních škol, když se nám v divadlech a filmech protáčí dokolečka padesátka těch samých jmen po dobu desítek let.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.