Brzobohatý a Písařovicová jsou svoji: Nečekaný host na svatbě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Brzobohatý a Písařovicová jsou svoji: Nečekaný host na svatbě!

Detaily svatby Písařovicové a Brzobohatého
Detaily svatby Písařovicové a Brzobohatého (Instagram)

Italské slunce, dobré jídlo a závazek, že spolu stráví celý život! Tak vypadal víkend Ondřeje Brzobohatého (40) a Daniely Písařovicové (44), dnes už Brzobohaté. I přesto, že pozvaných bylo pomálu, ti nejdůležitější nechyběli. A byla mezi nimi i Veronika Arichteva (37).

Herečka má hodně blízko k nevěstě Daniele. Od dob, kdy spolu soutěžily ve Star- Dance, jsou prakticky nerozlučné kamarádky a za sebou mají i společnou holčičí dovolenou.

Jídlo s výhledem

Veronika nemohla chybět ani na svatbě u Gardského jezera v Itálii. „To se máte, že se máte, manželé Brzobohatí,“ rozněžnila se Arichteva nad novomanželi a zveřejnila na Instagramu snímek slavnostní tabule, která se nacházela přímo pod širým nebem s výhledem na zalesněné hory a kopce.

Milionové nájmy na Pařížské pro ministerstvo! A Brzobohatého svatba

Video se připravuje ...

Jako z Mrazíka

„Já tam byla. Jedla, víno pila. Nevěsta jak z růže květ a ženich jakbysmet. Zazvonil zvonec a pohádky je začátek,“ popsala svou účast na svatbě pomocí známé hlášky z filmového Mrazíka. „Nejkrásnější svatba, na jaký jsem byla. Ne proto kde a jak, ale proto, že vy dva,“ nešetřila herečka superlativy.

Přilíš drahý levný let

Cesta do Itálie se jí ale s manželem, režisérem Biserem Arichtevem (46), a jejich tříletým synkem Lukou, pěkně prodražila. „Kupovali jsme letenky za pár peněz a jak to tak bejvá, zaplatili prachy navíc za výběr sedačky, i když je ti u řiti, kde budeš sedět. S tím se počítá. Ale že budeme platit check in, protože nám to prostě nešlo udělat online, mi hlava nebere,“ svěřila se herečka s tím, že museli u přepážky zaplatit navíc 5 tisíc korun. „Příště už budeme chytřejší a ne tak hamižní,“ dodala Arichteva.

Písařovicová o vztahu s Brzobohatým: Záludnosti soužití s Ondřejem!

Video se připravuje ...

Sestra Rola: Láska, štěstí a radost

Mezi svatebními hosty nechyběla ani Ondřejova starší sestra Rola Brzobohatá (45). „Láska, štěstí a radost! Vy dva,“ rozplývala se na Instagramu, kde sdílela dvě fotky z oslavy. Na jedné z nich se tulí se šťastným úsměvem k bratrovi coby ženichovi a na druhé zachytila nadšené objetí čerstvých novomanželů.Přečtěte si
Uživatel_5584341
19. 9. 2023 • 13:30

Proč tam nebyla maminka p.Gregorová a rodiče Daniely.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.