Dvořáková prozradila rodinné tajemství: Máma nesnášela svého tátu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Dvořáková prozradila rodinné tajemství: Máma nesnášela svého tátu!

Anna Dvořáková se rozpovídala v 7 pádech Honzy Dědka.
Anna Dvořáková se rozpovídala v 7 pádech Honzy Dědka. (FTV Prima, archiv Blesku)

O slavných rodičích mluví vždycky hezky. To ale neznamená, že by s nimi Bára Munzarová (51) vycházela vždycky bezproblémově. Hereččina dcera Anička Dvořáková (21) teď odhalila, za co její máma nesnášela svého tátu Luďka Munzara (†85).

Hráli ve stejném divadle, dokonce všichni žili pod jednou střechou vilky v pražských Modřanech, kterou kdysi slavný herec postavil téměř vlastníma rukama pro sebe a svou ženu, herečku Janu Hlaváčovou (85).

Uhádnete, kteří slavní rodiče přivedli na svět tuhle kudrnatou krásku?

Video se připravuje ...

Časté hlídání dcery

„S dědou byla sranda a dodnes je to jeden z mých největších vlivů – morálně, lidsky... Byl to velký člověk, měl na mě velký vliv,“ vzpomíná Anička. „S babičkou a dědou to bylo super, strašná sranda. Děda si vymýšlel blbosti, chodili jsme na procházky a dělali blázniviny. S babičkou jsem dělala bramboráky,“ vypočítává začínající herečka, kterou má Bára Munzarová s exmanželem Jiřím Dvořákem (56) alias čertem Uriášem z filmových pohádek Anděl Páně.

Škraloup ve výchově

Tak idylické ale všechno nebylo. Vzájemnou pospolitost zjevně narušoval odlišný názor na stravování vnučky, kterou Munzar s manželkou Janou Hlaváčovou často hlídali a vodili i na Děkanku, kde závodila za atletický oddíl Spartak Praha 4. „S dědou mám nejvíc vzpomínek na dětství. Mamka s taťkou byli často v divadle nebo točili. Děda mě naučil na párky a šunky, za to ho máma nesnášela. Já jsem pak nejedla nic moc jiného než uzeniny,“ dodává se smíchem Dvořáková, jež také hraje v seriálu Eliška a Damián. Co víc o slavné herecké rodině prozradila, můžete vidět dnes od 21.35 hod. v talkshow 7 pádů Honzy Dědka na Primě.

Co se děje s Bárou Munzarovou, proč odmítá herecké nabídky?

Video se připravuje ...

Tatínek je čert!

Až do šesté třídy si Anička myslela, že její táta je opravdový čert. „Udělala jsem ze sebe ve školce úplnýho magora. Říkala jsem, že je to fakt čert, že má rohy schovaný pod vlasama. Fakt jsem si to myslela a on toho využíval při výchově. Když jsem zlobila nebo dělala problémy, táta vyhrožoval, že luskne jako Uriáš a vezme mě do pekla. Bohužel mi došlo až moc pozdě, že táta čert není. Asi až v šesté třídě. Všichni si ze mě dělali srandu,“ převyprávěla trauma z dětství.Přečtěte si
defakto
1. 10. 2023 • 10:41

... ta mladá Munzarka nejenže neumí hrát , ale je k tomu ještě naivní a hloupá !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.