Z pohřbu na největší mejdan roku: František Janeček slavil narozeniny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Z pohřbu na největší mejdan roku: František Janeček slavil narozeniny!

Oslava narozenin Františka Janečka
Oslava narozenin Františka Janečka (Blesk, Pavel Machan)

Slzy střídal smích! V jednom dni se konal jak pohřeb Yvonne Přenosilové (†76), tak velkolepá oslava 74. narozenin muzikálového producenta Františka Janečka. Některé celebrity se sotva stihly převléct...

Pro většinu známých tváří šlo o první židovský obřad v životě. Po jeho skončení ale místo tzv. hostiny útěchy (obdoba karu) následoval u mnohých rychlý návrat domů, aby vysvlékli smuteční šat a vydali se na oslavu bosse českého showbyznysu.

Poslední setkání

Monika Absolonová (46) zvolila na obě příležitosti černou barvu. „Yvonne jsem viděla naposledy v létě, kdy jsem jí byla navštívit u ní doma. Měl se mnou jít jeden náš kamarád, ale moc se mu to nehodilo, tak to odložil s tím, že půjde příště... Jenže žádné příště už nebude. Člověk by takové věci neměl odkládat,“ svěřila Aha! zpěvačka. Přestože jí odchod Přenosilové pořádně sebral, na narozeninové oslavě muzikálového producenta nemohla chybět.

Sagvan Tofi na narozeninách Františka Janečka

Video se připravuje ...

Dojala ho k slzám

„U pana doktora Janečka jsem hrála jen v Bídnících a ne zrovna velkou roli. Moc ráda jsem ale sedávala u něho v kanceláři a poslouchala jeho rady,“ vzpomínala Absolonová na párty. „Nesmírně si ho vážím a dodnes, když vidí mé vystoupení v televizi, tak mi zavolá a řekne mi svůj názor,“ dodala Monika, jež na párty dojala oslavence k slzám, když mu zapěla píseň Jsi můj pán z muzikálu Dracula.

Další přeběhlíci

Mezi dalšími přeběhlíky z pohřbu na párty byli také moderátorka Kalendária Saskia Burešová (77), zpěvák Milan Drobný (78) či mim Václav Upír Krejčí (67) s přítelkyní Lucií. Mim se netajil tím, že dvě takto emočně rozdílné akce mu nedělají dobře. „Je to těžká doba a nějak se nemůžu odvázat a začít juchat,“ svěřil Aha! posmutněle komik.

Jiří Strach na narozeninách Františka Janečka

Video se připravuje ...Přečtěte si
jura l
16. 9. 2023 • 08:21

Nejhnusnější chlap ve VIP rybníčku je Janeček a Slováček, větší šeredy fakt nejsou

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.