Útok plný jedu na Neckáře: Hlavně, aby se zlaťáky sypaly | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Útok plný jedu na Neckáře: Hlavně, aby se zlaťáky sypaly

Nerozlučná dvojka prověřená časem
Nerozlučná dvojka prověřená časem (Foto pro Blesk - Rudolf Jurík)

Není tajemstvím, že zpěvák Václav Neckář (79) se potýká se zdravotními problémy. Po prodělání mrtvice se dlouho učil mluvit, teď už je na tom sice lépe, ale na rozhovory a všechny společenské akce s ním dochází jeho mladší bratr Jan Neckář (74). Fanouškům však přijde Honzova starost neupřímná a myslí si, že se chce na úspěšnějším bratrovi přiživit.

Václav brzy oslaví osmdesáté narozeniny a po všech zdravotních problémech, které zažil, by si možná měl užít trochu toho odpočinku. Přesně to samé si myslí i jeho fanoušci, kterým se zdá, že ho do společnosti tlačí právě mladší bratr Jan, který zatoužil po pozornosti. Nedávno se oba dva dostavili na premiéru filmu Němá tajemství, nicméně v polovině se oba dva zvedli a odešli, jak informoval deník Blesk. 

Václav Neckář: Po operaci prostaty vystoupil na Česko-Slovenském plese

Video se připravuje ...

„Ať už si užívá klidu doma, odpočívá a nenechává se pořád někam cpát svým bratříčkem. Hlavně, aby se zlaťáky sypaly," napsala fanynka do komentářů na Instagramu. „Poslední dobou je s ním ten jeho brácha všude. Všude ho postrkuje a vypadá, že ho i nutí do věcí, do kterých by se nejspíš zpěvák nehrnul. Je mi Václava líto,“ přidal se další. Jestli je Janova pomoc bratrovi skutečně upřímná, to ví nejspíš jen on sám.

Houby rostou, víme kde! Exotické nemoci v Česku. A Neckář v šoku, náhlá smrt

Video se připravuje ...Přečtěte si
Danika
16. 9. 2023 • 22:05

Uživatel_5322118
16. 9. 2023 • 21:09

Uživatel_5322118
16. 9. 2023 • 21:07

Mám dceru po krvácení do mozku,je jí 54 let, potřebuje společnost a pocit že někam patří, sme rádi za každou návštevu,úsměv a pozdrav. Tak budme rádi že Vašek má tak skvělého brášku že mu pomáha ,postrčí a napoví. Někdy je nutná nápověda ,podpora a věřím že bez Jana by už nežil, potřebuje poblikum, činnost. Nenavážejtte se prosím do jejich života, nepomlouvejte a nekritizujte je , Jan je dobrý hudebník a věřím že i člověk, prosím...

ELLA Průšová
15. 9. 2023 • 14:27

A ten jeho brácha, by byl bez Vaška kde? Jen ho využívá, asi jste nikdy nezažili člověka po mrtvici, proto píšete tady nesmysly! Já to zažívala 6 let. Jeho brácha vždy těžce nesl, že je Vašek dobrej, že zpívá, že ho mají lidi rádi, tak teď se vydává za milujícího bratra! On se neuměl chovat ani k ženám!

Jaroslav Vašíček
15. 9. 2023 • 12:59

Prosím vás,nesuďte podle svého nitra žumpy druhé.Moje maminka mě učila:Když nemůžeš říci o někom něco dobrého, tak mlč.Zkuste si to také zabudovat do své hlavičky

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.