Útok plný jedu na Neckáře: Hlavně, aby se zlaťáky sypaly | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Útok plný jedu na Neckáře: Hlavně, aby se zlaťáky sypaly

Není tajemstvím, že zpěvák Václav Neckář (79) se potýká se zdravotními problémy. Po prodělání mrtvice se dlouho učil mluvit, teď už je na tom sice lépe, ale na rozhovory a všechny společenské akce s ním dochází jeho mladší bratr Jan Neckář (74). Fanouškům však přijde Honzova starost neupřímná a myslí si, že se chce na úspěšnějším bratrovi přiživit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jarka Drahokoupilova
03. 03. 2024 09:10

Pro Inku zpěv, zpívat. zdravím 😄

Dianthos
06. 01. 2024 02:06

Copak vůbec nechápete, že to je Vaškova touha zpívat publiku? Bratr ho podporuje, pomáhá mu. Kdo tady říká, že je to nefér vůči publiku, když zpívá na playback a má problémy s motorikou, je s prominutím ho.vado! Přece každý fanoušek, který jde na Vaškův koncert, ví, v jakém je zdravotním stavu. A je rád, že ho vůbec vidí. Živého, spokojeného.
Copak nevíte, kolik našich špičkových zpěváků zpívalo na playback???
Zpěvák potřebuje ke štěstí své věrné publikum. Pokud vy k němu napatříte a hrajete si na nějakou nesmyslnou důstojnost v ústraní, tak se ještě máte od života co učit.

safinka59
13. 10. 2023 06:39

Snad všichni v Česku znají Neckáře z pohádky, znají jeho písničky...je určitě báječné, že se z nemocí oklepe a je schopný fungovat. Otázkou zůstává, jak ? Jsem si jistá, že mu nechce nikdo ublížit, ale poslední léta je na tom opravdu mizerně. Tento týden byl opět na obrazovce a věřte, pohled nelibý. Vyvalené oči, pusu otevřenou a těžce vztřebává otázku, aby byl schopen odpovědět. Snad ani moc nevnímá, kde je... několikrát hospitalizace a druhý den ho bratr postaví na pódium. Vždyť on sám není schopen si plánovat vystoupení, něco orga­nizo­vat.­..po­chopi­telně v zádech bratr, aby mu našeptal, podepřel ho...smutný pohled. Právě proto by měl Neckář přestat dělat ze sebe cvičenou opičku. Mimochodem, spívat na playback, kdy se zapomínají navíc slova , když je problém s motorikou je také nefér vůči lidem, co platí za vstupenky.
Ano, jeho bratr byl a zůstal nula. Ano, přiživuje se. Proto není divu, že lidé mají v srdci pouze Václava a chtějí si ho zachovat z minulosti jako drobného, šikovného umělce...nemoc se nikomu nevyhýbá, Václava zasáhla nejenom fyzicky, ale i psychicky a pohled jako na nesvéprávného je hodně nemilý. Vždyť život nekončí. Může využívat všech krás, odpočinku, lázní a hlavně, klidu. A pan bratr ať se snaží sám.

Uživatel_5322118
16. 09. 2023 21:07

Mám dceru po krvácení do mozku,je jí 54 let, potřebuje společnost a pocit že někam patří, sme rádi za každou návštevu,úsměv a pozdrav. Tak budme rádi že Vašek má tak skvělého brášku že mu pomáha ,postrčí a napoví. Někdy je nutná nápověda ,podpora a věřím že bez Jana by už nežil, potřebuje poblikum, činnost. Nenavážejtte se prosím do jejich života, nepomlouvejte a nekritizujte je , Jan je dobrý hudebník a věřím že i člověk, prosím...

Jaroslav Vašíček
15. 09. 2023 12:59

Prosím vás,nesuďte podle svého nitra žumpy druhé.Moje maminka mě učila:Když nemůžeš říci o někom něco dobrého, tak mlč.Zkuste si to také zabudovat do své hlavičky

Eva Korotvičková
15. 09. 2023 00:28

Co mi to děláte Václave?Já vás vidím v duchu na podiu tančit a dělat roznožky.Přeji zdraví a bráškovi děkuji za vás.

Rybik Rybik
14. 09. 2023 23:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

laskava
14. 09. 2023 10:34

Kdyby nešlo o peníze, ale o možnost, aby se Václav setkal s publikem, mohl by třeba 1x týdně vystoupit někde jako host, zazpívat na nějaké společenské akci. Jinak je jeho tahání po koncertech opravdu nedůstojné, může jeho bratr tvrdit, co chce.

Kazimir1
14. 09. 2023 08:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Vladimír Kaska
14. 09. 2023 08:05

Souhlasím s tím, že aktivita ho udržuje při životě.

milan59
14. 09. 2023 08:19

Přesně tak

Jana Nováková
13. 09. 2023 19:40

Honza se o bráchu stará.Pokud by mu nebyl nablízku,tak by Václav spoustu věcí nezvládl.A že by měl Václav odpočívat,chodit na procházky a krmit holuby?Tak to by umřel .Bez pódia,diváků a hudby nemůže být.Nepomlouvejte jeho bráchu Honzu,bez něj by Václav nebyl schopen dát ani rozhovor.

Danika
14. 09. 2023 09:11

Ano, jsem tehoz nazoru. Vaclava tohle drzi na nohou. Cely zivot na podiu a ted by mel cekat doma na smrt? Myslim, ze to jeho bratr nedela pro penize, ale z lasky k Vaclavovi. Vaclav neni dementni, kdyby to nechtel, tak by se nutit nenechal.

Uživatel_5322118
16. 09. 2023 21:09

ELLA Průšová
15. 09. 2023 14:27

A ten jeho brácha, by byl bez Vaška kde? Jen ho využívá, asi jste nikdy nezažili člověka po mrtvici, proto píšete tady nesmysly! Já to zažívala 6 let. Jeho brácha vždy těžce nesl, že je Vašek dobrej, že zpívá, že ho mají lidi rádi, tak teď se vydává za milujícího bratra! On se neuměl chovat ani k ženám!

Danika
16. 09. 2023 22:05

oldriska jelinkova
13. 09. 2023 18:58

Vaška drží zpěv a kontakt se svými fanoušky on by byl nešťastný kdyby zůstal doma přeji mu ještě spoustu koncertú úspěchů a zdraví to je nej nej❤️❤️❤️

milan59
14. 09. 2023 08:19

Zbynek Poisl
13. 09. 2023 18:36

Kdyby Vašek přestal zpívat, byl by už dávno na pravdě Boží. Zpívání mu dává smysl života a sílu. Honza je pro něj nezbytnou oporou. Držím jim oběma palce.

milan59
14. 09. 2023 08:19

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.