Neckář hvězdou festivalu v Poděbradech: Vašek řádil jako zamlada | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Neckář hvězdou festivalu v Poděbradech: Vašek řádil jako zamlada

Na Soundtrack festivalu v Poděbradech měl Václav Neckář, jemuž bude 23. října 80 let, narozeninový koncert. V horkém odpoledni o něj měla strach nejen kapela, ale i fanoušci. Legendární zpěvák ale vše zvládl.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

martinfruhaufm
18. 09. 2023 11:59

citlivý člověk; po okupaci rusáky se zhroutil

martinfruhaufm
18. 09. 2023 11:56

hvězda! přinesl něco nového. Jsme rádi, že po všem ještě a ve svém věku koncertuje.
Jen lituju, že jsem tam nebyl. Je to prima místo, a tyhle časem ověřené hvězdy-úžasná atmosféra

martinfruhaufm
18. 09. 2023 11:57

dvě čárky přístavku mi tam chybí

martinfruhaufm
18. 09. 2023 11:55

hvězda! přinesl něco nového. Jsme rádi, že po všem ještě a ve svém věku koncertuje.
Jen lituju, že jsem tam nebyl. Je to prima místo, a tyhle časem ověřené hvězdy-úžasná atmosféra

lekno
29. 08. 2023 11:39

Pokud v tom teple p. Václav N. vydržel a postupně se rozjel, jak píší - kde je problém ? Nedělejte z něj nesvéprávného, nebo pablba. Kdyby chtěl, řekne bratrovi, že končí se zpěvem a koncertováním. Neřekl, takže ho to asi pořád baví. Pokud padne jednou definitivně na pódiu a odnesou ho, jeho věc. Možná by mu nevadil takový odchod, kdo ví.. Ale snad podobný scénář se nestane realitou. Přeji více síly, ať se daří..

ivanak
29. 08. 2023 08:33

Pardon teda,ale když jsem viděla ten rozhovor,tak pan Neckář se jevil jako,že neví ani kde je....je to spíše k pláči...vím,že stále se snaží žít jako za mlada a asi se nemúže smířit s tím,že by nezpíval.Jeho bratr,který mu stále stojí po boku a snaží mu napovídat...je to spíš smutné...

ELLA Průšová
28. 08. 2023 18:10

Jeho bratr, je nenasytnej lump! Vidí, že Vašek už mele z posledního a furt mu bude zařizovat koncerty a vydělávat na něm! Je to hnus, Vašek neví, která bije, je mi ho líto!

Alva
28. 08. 2023 10:36

Pardon, nám úctu a že řádil, jak za mlada?, vždyť je to trapné a jeho bratr už by měl s tím přestat.

bogumil cubrica
28. 08. 2023 11:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stoura
29. 08. 2023 06:07

Řádil jako zamlada, podle mne na dotaz jak se cítí nevěděl, co má odpovědět ,taky v osmdesáti po nemocech vypadal, źe je mimo. Jeho brácha by potřeboval kopnout do rozkroku.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.