Miloslav Mejzlík (72) drží smutek: Pochoval bratra! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. dubna 2024

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Miloslav Mejzlík (72) drží smutek: Pochoval bratra!

2017: Jako farář v primáckém seriálu Temný Kraj.
2017: Jako farář v primáckém seriálu Temný Kraj. (Foto Aha! – Pavel Machan, FTV Prima)

Ještě se nevyrovnal se smrtí maminky (†96), jež odešla před čtyřmi roky, a už čelí další ráně. Miloslav Mejzlík (72) ztratil o dva roky staršího bratra Jaroslava (†74). Představitel faráře z právě reprízovaného Temného Kraje byl v úterý na pohřbu v Třebíči.

Herec byl na rodinu hodně fixovaný, neboť nemá děti. Když povoláním právník 20. července navždy odešel, navíc jen 14 dní po Mílových narozeninách, byl herec zoufalý. „Zemřel mi bratr,“ hlesl jen a nemohl dál mluvit.

Do Třebíče za svými nejbližšími rád jezdil. Maminka, která mu odešla v roce 2019, byla jeho velkou diváckou fanynkou. Nejraději sledovala seriál Rodinná pouta, později Velmi křehké vztahy. „Byl jsem u maminky i v poslední chvíli,“ prozradil pak po pohřbu Mejzlík. Nyní ztratil další blízkou bytost. Jako by i jeho kus ubylo.

Ondřej Kepka na pohřbu Soni Červené: Herectví je rizikové povolání!

Video se připravuje ...

Příliš mnoho funusů

Letos v lednu se navíc Mejzlík ve Zlíně v slzách loučil s dlouholetou hereckou kolegyní Evou Matalovou (†89). „Ve Zlíně jsme spolu hráli sedm let. Byli jsme si velmi blízcí a stýkali se stále. Jezdila ke mně na chalupu,“ řekl herec dojatě.

Žal zahání prací

Smutek přišel v době, kdy by se měl herec soustředit hlavně na svůj divadelní festival v Luhačovicích, jehož je prezidentem. Kmotrou letošního 23. ročníku je Eliška Balzerová (74) a hosty např. herec a režisér Ondřej Kepka (53) a slovenský herec Dušan Jamrich (76). Divadelní svátek začíná 21. srpna.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.