To budete koukat! Do Ordinace míří nová hvězda | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 8. prosince 2023

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

To budete koukat! Do Ordinace míří nová hvězda

Hvězdy seriálu Ordinace v růžové zahradě
Hvězdy seriálu Ordinace v růžové zahradě (tv nova)

Vedle DAMU má za sebou také studia na lékařské fakultě. Veronika Lapková (31), kterou si diváci loni oblíbili v seriálu O mě se neboj, hraje lékařku Valérii Vlčkovou v Ordinaci v růžové zahradě 2. „Ta postava je moc dobře napsaná,“ libuje si herečka a lékařka.

V prváku na DAMU, kde studovala dramaturgii a divadelní režii, prý měla pocit, že jí něco chybí. Tak zkusila přijímačky na medicínu a vyšlo to. „Měla jsem určitě inspiraci v mámě, protože je skvělá doktorka a svou práci dělá s grácií. Asi jsem podvědomě chtěla být jako ona,“ říká Veronika.

Celá Ordinace na nohou, pátrá se po čtyřleté dceři Hanákových! Není jisté, zda ještě žije

Video se připravuje ...

„Každopádně mě do toho nikdo netlačil, ale kromě touhy být třídní učitelkou na střední, která docela rychle zmizela, jsem se vždycky cítila jako budoucí lékařka,“ dodává. Příklad v mamince byl zřejmě silný. Opatrně tedy skloubila obě studia. „Zkusila jsem dát dohromady rozvrhy. Pak už byly kostky vrženy a sledem neuvěřitelně šťastných náhod se to celé skládalo jak puzzle. Ale bez obrovské podpory všech okolo by to nešlo,” připouští a děkuje za pomoc.

Lékařka hraje lékařku

Coby doktorka Vlčková se Lapková objeví na VOYO v Ordinaci už dnes. Herečka s postavou souzní. „Neléčí laboratorní výsledky, ale fakt přemýšlí nad konkrétním pacientem a nebojí se udělat sama složitá rozhodnutí. Umí si za nimi stát a za pacienty bojovat. Je empatická a milá, na druhou stranu taky dost sobecká, protože se naučila, že jinak se v tomhle světě přežít nedá. Těším se, co všechno ji v Ordinaci čeká,” říká s nadějí.

Historický zvrat v Ordinaci: Čestmír Mázl vyhodil manželku Alenu

Video se připravuje ...Přečtěte si
Martin Kos
11. 7. 2023 • 00:47

Nová hvězda? Vždyť ji nikdo nezná

stoura
10. 7. 2023 • 08:39

Kdy už konečně skončí ty nekonečné seriály jako Ordinace, Ulice?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.