Techtle mechtle Morávkové a Čenského: PO LETECH PŘIZNALI PRAVDU | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 24. září 2023

Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata

Techtle mechtle Morávkové a Čenského: PO LETECH PŘIZNALI PRAVDU

Dana Morávková s Jan Čenský
Dana Morávková s Jan Čenský (TV Nova, archiv Blesku)

Dana Moráková (51) a Jan Čenský (62) se znají už dlouhých dvacet let. Hrají manželský pár v seriálu Ordinace v růžové zahradě a nejednou si lidé mysleli, že milostný vztah je pojí i v reálném životě. Oba dva nyní po letech přiznali, jak to mezi sebou mají a jaké bylo jejich první setkání.

„Pokud se nemýlím, tak jsme se poprvé potkali ve Zlíně, kde spolu moderujeme Mezinárodní festival pro děti a mládež. Letos jsme tam byli podevatenácté,“ svěřila se Dana pro Deník Šíp. „Jen bych chtěla dodat, že nejprve jsme spolu moderovali a teprve potom jsme spolu začali hrát v Ordinaci,“ dodala herečka, která možná mnohé překvapila.

Dana Morávková: Deprese nikdy nebyly můj problém

Video se připravuje ...

Dana s Honzou nově moderují také pořad Víkendová Snídaně. Skvěle se doplňují a jejich vtipkování diváky baví. Čenský svou letitou přítelkyni neosloví jinak, než Danuško. Úsměvné je, že i jeho manželka se jmenuje Dana. Ta se ale tohoto roztomilého oslovení nikdy nedočkala. „Já si uvědomil, že Danušce říkám Danuško, ale svojí ženě jsem takhle nikdy neřekl. Moje žena má jinou milou přezdívku, ale Danuška to není. To je zvláštní,“ pronesl herec.

Dana Morávková má před manželem tajnosti! Nechci rozvod

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jaroslav Vašíček
23. 9. 2023 • 13:59

Ten anonym 973O12 je snad slepý a hluchý.

Uživatel_973012
5. 6. 2023 • 15:38

Morávková neumí ani moderovat ani hrát. Je taková vyumělkovaná, toporná. Není přirozená.

Květoslava Velanova
4. 6. 2023 • 07:37

Oba dva výborní herci, mám je ráda. Nikdy mě nenapadlo, že by ti dva mezi sebou měli něco víc. Ale nikdy neříkej nikdy. A i kdyby měli, tak to, že manželka p.Čenského se jmenuje také Dana, tak se nemůže splést.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.