David nebude koncertovat: Hitmaker na útěku z Prahy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

David nebude koncertovat: Hitmaker na útěku z Prahy

Michal David
Michal David (foto ara)

Oblíbený hitmaker napříč generacemi Michal David (63) rozhodně nepůjde do důchodu. Na pátečním Prosecco festu v pražských Holešovicích zahrál svůj jediný, dvouhodinový koncert v Praze. Na dlouhé dva roky ho Praha neuvidí. Zato po nich fanoušky čeká něco opravdu velkého.

Michal bude pokračovat v koncertování na festivalech se svou kapelou, ale samostatné koncerty nebudou. „Prahu vynechám na dva roky,“ potvrdil hitmaker. Dále Aha! prozradil, že plánuje megakoncert. „Ještě uvidíme, kde to bude, mělo by to být něco většího,“ naznačil tvůrce hitů, že by to mělo být větší než O2 arena.

Michal David: Konečně jsem zase v kondici! Zhubnul 15 kilo!

Video se připravuje ...

Manažer Michala Davida Luigi přiznal, že Michal měl mít rok a půl pauzu, ale vše se změnilo a zájem fanoušků je veliký. Nyní Michal David připravuje CD Funky 2, kde jsou remake starých hitů do stylu funky a na rok 2024 připravuje další CD s úplně jiným stylem, než jsou u něj fanoušci zvyklí, takže se rozhodně nenudí a nezahálí.

Michal David a František Janeček na rozloučení se Zagorovou: O posledním setkání...

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.