Dýdžejka Andrea Pomeje ve svatebním: Tajná veselka?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Dýdžejka Andrea Pomeje ve svatebním: Tajná veselka?!

Andrea Pomeje
Andrea Pomeje  (Instagram)

Nejdřív zásnuby na pláži v Thajsku a teď? Andrea Pomeje (35), která před dvěma měsíci řekla »ano« na žádost o ruku od přítele Petra Plačka (42), se na sociálních sítích pochlubila fotkou ve svatebních šatech!

„Můj bože, ty jsou šité andělem,“ okomentovala sama dýdžejka sněhobílou róbu s korzetem od návrhářky Sandry Mark. Chystá se snad tajná veselka? Na to jindy výřečná Andrea odpověděla deníku Aha! nejprve smajlíkem a srdíčkem, a pak slovy: „Rozhodně brzy tyto šaty vynesu a rozhodně budu mít šaty od této návrhářky na své svatbě. Zatím si ale nemyslím, že nastal čas, abych prozradila detaily...“

Průšvih dýdžejky Andrey Pomeje: Zamořila celou čtvrť!

Video se připravuje ...

Pro krásku by to byla už druhá veselka. Poprvé se vdávala za herce a producenta Jiřího Pomeje(†54) v roce 2013, posléze se jim narodila dcera Anička (9). S manželem se ale rozešla před jeho odchodem, Pomeje podlehl 26. února 2019 rakovině.

Přiznání Andrey Pomeje: Musela říct NE miminku!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.