Růžová smršť jménem Andrea Pomeje: Nekonečný dekolt! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Růžová smršť jménem Andrea Pomeje: Nekonečný dekolt!

Andrea byla zatraceně sexy.
Andrea byla zatraceně sexy. (archiv Blesku)

Všechnu pozornost »spolknul« její dekolt. Dýdžejka Andrea Pomeje (35) zazářila a stala se díky odvážnému oblečení hvězdou otvíračky. A to tam původně ani být neměla, zaskočila na poslední chvíli za hvězdu seriálu Dobré zprávy Miroslava Šimůnka (45).

Jak kráska prozradila na sociálních sítích, obrátil se na ni těsně před akcí organizátor. „Andy, vypadl mi Šimůnek, odmoderuješ to?“ žadonil. Andrea souhlasila a jako naprostý profík otevření HighLight event-spacu, technikou vybaveného prostoru, který si každý může pronajmout na svou akci, vše odmoderovala. Dýdžejka ve svém sexy kostýmku bez košile poutala větší pozornost než technika.

Pomeje se snoubencem na Miss: Ňadra sotva udržela v dekoltu

Video se připravuje ...

Pootevřené sako rafinovaně odhalovalo perfektně vymodelovaná, silikonem vyztužená ňadra. Dívat se krásné moderátorce do očí bylo ten večer opravdu těžké. Večer pak Andrea s partnerem Petrem Plačkem a několika přáteli zamířili do baru Kozička, kde si ještě užili vlastní afterparty.



Přečtěte si
amava
17. 6. 2023 • 07:10

Kdyby tato špulenda ( s nepříjemným kukučem a pokaždé vyceněnými ňadry) neměla dceru s Pomejem, asi by po ní asi ani pes nešteknul. Zajímalo by mne, zda bude po svatbě se svalovcem Plačková. Ale to jí asi žádné mediální body nepřinese, takže asi ne.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.