Vztah Sandevy v ohrožení! Prachař v hledáčku chlípnice | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Vztah Sandevy v ohrožení! Prachař v hledáčku chlípnice

Jakub Prachař a Sára Sandeva
Jakub Prachař a Sára Sandeva (instagram, FTV Prima)

Není tajemstvím, že Jakub Prachař (39) je vášnivým fanouškem fotbalové Slavie. Když proto nedávno vyhrála nad Spartou, herec to náležitě oslavil. Na tom by nebylo nic neobvyklého, jenže to Jakubovi nestačilo. Rozhodl se ještě vítězné Slavii pogratulovat skrz svou holou zadnici.

Prachař si své soukromí střeží, ale když už se rozhodne podělit se o nějaký snímek na sociálních sítích, stojí to za to. Nedávno tam přidal fotku svého zadku, kde měl navíc černou fixou napsané iniciály trenéra Slavie Jindřicha Trpišovského. „Díky, chlapci,“ napsal Prachař pod snímek.

Kulový Blesk: Je Jakub Prachař ještě větší chlap než John Wick?

Video se připravuje ...

Za své chování schytal kritiku, ale i milou pochvalu. „Slavia super, ale tohle je zbytečný,“ napsal jeden z Kubových sledujících pod fotku. „Bože, to je vůl,“ zněl další. „Úplně k nakousnutí,“ napsala pak jedna z Prachařových fanynek. Té se asi pohled na jeho zadek zalíbil. Snad si to odhalenou fotkou Kuba nepokazil u své přítelkyně Sary Sandevy (25), která na podobné chování u mužů nejspíš není zvyklá.

Sara Sandeva pro časopis Dieta: Balkán je úplně jiný, jsem vychována úplně jinak než Češi

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.