Čížková o příčině smrti Hrzána: JÁ VÍM, KDO TO BYL | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Čížková o příčině smrti Hrzána: JÁ VÍM, KDO TO BYL

Hana Čížková
Hana Čížková (Blesk:MICHAL PROTIVANSKÝ / CZECH NEWS Michal Protivansky/CNC)

Devětašedesátiletá Hana Čížková zavzpomínala na smrt někdejšího partnera Jiřího Hrzána (†41). V noci 22. září 1980 v pražské Ladově ulici spadl herec z pátého patra, načež po dvou dnech zemřel ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí. 

„On (Jiří Hrzán-pzn. red.) v té době chodil s Kačenkou, dvoumetrovou baletkou z Národního divadla. Všichni věděli kam šel. Já znám člověka, kterej tam v té chvíli byl, když se to stalo. U té ženské. A já ho jednou potkala na ulici a řekla mu: „Hele, já to vím," tvrdí Hana Čížková, která ovšem stále odmítá zveřejnit totožnost údajného strůjce tragického pádu populárního herce. 

„To říkali i všichni doktoři, že měl konce prstů modré. Že mu někdo přibouchl okno. Z nějakých důvodů se to nevyšetřovalo, ale já vím, kdo to byl," popsala Hrzánova zranění hvězda Kameňáků v talk show Face To Face René Kekelyho.

Jiří Hrzán: Jaký byl život známého bonvivána?

Video se připravuje ...Přečtěte si
rydlo
4. 5. 2023 • 11:12

Asi jako všechny rádoby hvězdy, po kterých už neštěkne ani pes, se potřebovala připomenout a tak dělá tajemnou. A při pohledu na ni nechápu, proč se takové skoro fosílie jako ona domnívají, že když si nechávají vytlemit pysky, že jsou abnormálně sexy!

Marta Kubíková
3. 5. 2023 • 14:56

No, nevím, ale já to vnímám, jako zamlčení trestného činu a krytí pachatele. A pokud se nemýlím, i to je trestné. Sice to bude v září 43 let, takže promlčené.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.