Noid odchází ze scény kvůli víře? Ježíš je můj vrchol! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Noid odchází ze scény kvůli víře? Ježíš je můj vrchol!

Václav Noid Bárta
Václav Noid Bárta (Blesk:Martin HyklCzech News Center)

V nejlepším se má skončit. Ačkoli je loučení náročné a konec Václava Noida Bárty (42) v muzikálech nesou jeho fanoušci těžce, hudebník usoudil, že je načase posunout se dál.  

Poeticky si jako poslední muzikál, jímž tuto hudební kapitolu uzavře, ponechal Jesus Christ Superstar, který má v srdci Václava Noida Bárty své speciální místo. „Je to první muzikál, který jsem viděl. Bylo mi čtrnáct a řekl jsem si, že je to ten směr, kterým chci jít. Je to tedy můj první muzikál, který jsem viděl a zároveň poslední, ve kterém hraji. Hezky se to potkalo. Ostatní muzikály jsem už dohrál a tento si nechal,“ svěřil se Noid Bárta serveru Super.cz s tím, že se odchodem z muzikálové scény chtěl vyhnout stereotypu.

Manželka dvakrát rozvedeného Noida Bárty: Být jeho třetí ženou je velká výhra!

Video se připravuje ...

„V muzikálech jsem hrál dvacet let a myslím, že to stačí. Dosáhl jsem všeho, čeho jsem chtěl a Ježíš je můj vrchol. Měl jsem krásné role a už není kam dál jít. Už by to šlo jen dolů, a to bych nerad,“ dodal Vašek k tomuto tématu.

Momentálně zpěvák pracuje na svých projektech, s nimiž sklízí úspěchy. Ke spolupráci si nedávno vybral i zpěvačku a herečku Evu Burešovou (29), objevil se v pohádce Tajemství staré bambitky 2, pro kterou též složil hudbu, a nyní se dal po letech pracovně dohromady s kolegyní Bárou Basikovou (60).

Dvakrát rozvedený Vašek Noid Bárta utajil zásnuby! Tanečnice má ale jasné podmínky

Video se připravuje ...

„S kamarádkou a kolegyní Bárou Basikovou pracujeme na klipu. Před deseti lety jsem jí dělal CD a řekli jsme si, že na výročí obnovíme skladbu Věštec. Bára byla první umělkyně, která si ode mě nechala natočit videoklip, dala mi šanci i důvěru a já bych se jí tímto chtěl i trošku odvděčit,“ vysvětlil hudebník, jenž má díky stopnuté muzikálové kariéře více času na svou rodinu. Ani ve volném čase ale pracovně nepolevuje. „Také jsem kutil, musím pro své holčičky budovat chalupu (smích). Té práce je hodně,“ dodal s úsměvem Václav Noid Bárta.Přečtěte si
AHel
11. 5. 2023 • 11:22

Prima chlap...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.