Jitka Molavcová ze Semaforu: Život ve stínu Suchého | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Jitka Molavcová ze Semaforu: Život ve stínu Suchého

Premiéra filmu Karel: Jitka Molavcová a Jiří Suchý
Premiéra filmu Karel: Jitka Molavcová a Jiří Suchý (Pavel Machan)

On něco napíše, ona v tom hraje. Na tomto prověřeném principu Jiří Suchý (91) a Jitka Molavcová (73) ze Semaforu fungují už přes 50 let. Jenže když se teď komička v dokumentu ohlédla za svým životem, překvapila úplně všechny. Kdyby bylo nějaké »příště«, raději by zkusila něco jiného.

Když před 53 lety přišla coby devatenáctileté děvče s kytarou a v minisukni na konkurz do divadla Semafor, netušila, že v něm zůstane celý život. Jenže místo aby v novém životopisném dokumentu celoživotní spolupráci s Jiřím Suchým jen vychvalovala, přiznala, že by v budoucnu dělala raději něco jiného.

Jitka Molavcová: Kvůli lásce se vzdala dětí

Video se připravuje ...

„Možná, že bych raději zkusila jinou barvu života. Kdybych měla mluvit o umělecké práci, tak bych si ji představovala samostatnější, třeba být herečkou, ale také režisérkou. Abych měla svoje nápady, abych si to všechno vyzkoušela,“ povzdechla si plavovláska.

Až na stará kolena realizuje svoje sny ve vlastním šansonovém recitálu Láska, to nejsou jenom písmena. „Liší se to, protože to jsem já,“ dodala. „Písně s obsahem... to jsem já. Semafor uhnul z mého původního snu,“ dodala. „Jsem z toho celá rozechvělá, z těch vzpomínek. Co všechno ten život dal i vzal,“ řekla deníku Aha! po premiéře dokumentu.

Sedmdesátnice Molavcová i přes riziko pomáhá. A partner Bílé měl nehodu

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.