Korunovace Karla III.: Proč Princ Harry otálel s potvrzením účasti? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Korunovace Karla III.: Proč Princ Harry otálel s potvrzením účasti?

Harry přijede na korunovaci.
Harry přijede na korunovaci. (archiv Blesku)

Důvodem, proč princ Harry (38) tak dlouho licitoval, zda se zúčastní korunovace otce Karla III. (74), byl zasedací pořádek. Podle několika zdrojů z blízkosti Sussexů chtěl princ Harry přesně vědět, kde bude mít ve Westminsterském opatství, kam dorazí bez manželky Meghan (41), sedět.

Resp. kdo bude v řadách před ním a kdo za ním. Harryho tohle téma hodně zajímalo, chtěl určitá ujištění,“ uvádí zdroje pro britský deník Daily Mail. Už po pohřbu babičky Alžběty II. se totiž se ženou cítili dotčeni místem, které jim bylo přiděleno daleko od zbytku rodiny.

Babiš půjde opět k soudu! Info z Pentagonu šířil mladík. A vše o korunovaci Karla III.

Video se připravuje ...

Harry je od odchodu se ženou do USA, odkud na královskou rodinu bez ustání plivou špínu, na kordy zejména s bratrem Williamem (40) a jeho ženou Kate (41).

Fergie bez pozvánky!

V britském království se řeší, kdo z rodiny se Karlovy korunovace vůbec zúčastní. Vyšlo totiž najevo, že pozvánku třeba nemá králova švagrová Sarah Fergusonová (63), exmanželka a družka jeho mladšího bratra Andrewa (63)! Rovněž jeho účast a úloha při korunovaci je propírána kvůli zapletení do skandálu se zneužíváním nezletilých dívek, jež mu dohazoval kamarád Jeffrey Epstein (†66).Přečtěte si
Milla
26. 7. 2023 • 04:01

Aby ser do poslední chvíle udržel v titulcích.Když prošvihl deadline pro potvrzení účasti měli mu zrušit pozvání a hotovo.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.