Temné dědictví po Kaiserovi? Dcera v péči odborníků! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Temné dědictví po Kaiserovi? Dcera v péči odborníků!

Dcera Kaisera Karolína: První slova o tatínkovi po infarktu!
Dcera Kaisera Karolína: První slova o tatínkovi po infarktu! (archiv)

Být potomkem slavných rodičů může být darem i prokletím. Na jednu stranu má člověk jednodušší cestu k popularitě, když ale netouží po slávě a nechce mít díky rodičům vyšlapanou cestičku, prosadit se sám za sebe je mnohdy velmi náročné. Své o tom ví i dcera Oldřicha Kaisera (67) a Nadi Konvalinkové (71). Ta bohužel přeci jen v otcových šlépějích šla – propadla totiž alkoholu.

Jestli někdy měla Karolína Kaiserová herecké ambice, názory okolí hodily do jejího rozhodování vidle. Ať už by byl výsledek jakýkoli, kritika ji neminula. Jedni ji tlačili do herectví, druzí si neodpustili poznámky o protekci, pokud by se před kamery nakonec postavila.

Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá: Proč je herec na řetězu?

Video se připravuje ...

V skutečnosti se Karolína dostala pouze k maturitní bráně, kterou ovšem neprošla. Kvůli bohémskému přístupu k životu se k alkoholu dostala již v období dospívání a i kvůli němu se jí nepodařilo střední školu úspěšně dostudovat.

Důležitou roli v cestě za nápravou sehrála maminka Naďa Konvalinková, jež dceru přiměla s alkoholovým démonem bojovat. Jak informoval web eXtra.cz, Karolína podstoupila léčení ve střešovické nemocnici a nad alkoholem zvítězila. Jako dcera slavných rodičů se ale raději stáhla a očekávání veřejnosti nikdy nenaplnila.  Přečtěte si
lekno
30. 3. 2023 • 11:15

Oprava : ..nezbrzdil..
Ono to vidno – "komtesu" jen tak něco nezbrzdí a pan Oldřich už vůbec.. Já jsem žasla, když jsem poprvé spatřila jeho novou paní. Vidím, že jsem dlouho neznala dnes již vytříbený vkus tohoto jemného muže.

lekno
29. 3. 2023 • 21:33

A co následovalo po hodině tance ? Přece chvilka konverzace : - „Výsosti, rozhodla jsem se, že mě požádate o ruku. Souhlasíte ?“ - „Nikoli, krásná komteso. Ctím váš starodávný rod a kořím se vaší nevýslovné kráse, ale mé srdce patří navždy už jen skleničce vody.“ Jelikož komtesu hrdinný projev muže nezbrdil, akorát ještě více povzbudil k činu a princátko pak reagovalo totálně submisivně - od prince z pohádky kapku odlišně, nemohlo čekat, že skončí u Popelky, jako v té pohádce. Hodí se teď už jen zmínit poslední, co zahoukala Rozárka, letící kolem – „Já vím Oldřichu, já vím. Pohádka to není,jasný pane.“

lekno
29. 3. 2023 • 21:25

Skutečně, proč je herec na řetězu ? No možná proto, aby ho náhodou nenapadlo projevit zatím povolený občanský odpor a s platným občanským průkazem povoleně utéct, kam ho nohy povedou.. Ten jejich vztah mi hned na začátku připomínal tanec prince s princeznou Droběnou na zámku, když tam právě nebyla Popelka. Vypadá, že si ho tato nepřehlédnutelná paní odchytila podobně, jako Droběnka prince. Zjevné, jen tak ho nepustí - o čemž svědčí i řetěz, kromě jiného..

AHel
27. 3. 2023 • 15:08

Oba rodiče herci, na dítě nemají čas a to ještě jen jedno, tak ať se nediví, že je k ničemu, holky je mi líto, kdyby vyrostla jinde byla by asi normální. Skoro všichni jedináčkové to mají těžké ale těch herců dvojnásob. Nevím, proč děti herců chtějí být také komedianti, asi je to nejlehčí způsob obživy...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.