Monika a Leoš Marešovi: Tajemství hvězdného páru odhaleno | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Monika a Leoš Marešovi: Prasklo tajemství hvězdného páru

Leoš a Monika Marešovi
Leoš a Monika Marešovi (Instagram)

Sledovanost Moniky a Leoše Marešových na sociálních sítích strmě stoupá. Moderátor a nově i producent má na sebe navázaných přes milion sledujících, Monika do počtu přihrává dalších 450 tisíc. Společně tak dokáží oslovit masy, a to z nich dělá spolehlivý marketingový nástroj...

Popularita nejsledovanějšího páru z řad známých osobností prudce narostla zejména po narození dcerky Alex. Z té se doslova přes noc stala patrně nejmladší instagramová hvězda. Příspěvky, které malé roztomilé děvčátko zachycují, totiž mají největší dosah a průměrně okolo 50 tisíc lajků. 

Mareš poslal láskyplný vzkaz Monice: Jsem na tebe moc pyšný. Proč?

Video se připravuje ...

Marešovi uchopili příležitost i jako dokonalý byznys model, za který inkasují řádově statisíce. „Za 400 tisíc korun si u mě můžete objednat kampaň na Instagramu, která obsahuje dvě stories, dvě sady videí a dva příspěvky na feed. Pokud je to věc, když se shodneme spolu na způsobu prezentace, tak jak bych si to představoval já, a vám se to bude líbit a nebudu s tím mít problém, s tou službou nebo produktem, tak se to potom zrealizuje,“ přiznal Mareš v rozhovoru se Světlanou Witowskou. 

O polovinu levnější je pak spolupráce s Monikou, podle zjištění eXtra.cz si účtuje 200 tisíc korun. Samozřejmě, pakliže v kampani figuruje sama. Jakmile zapojí manžela, obě částky se sčítají a potenciálním zájemcům přijde faktura na 600 tisíc. „Upřímně řečeno, těch nabídek je tolik, že ta cena je i schválně takhle nastavená, aby nabídky filtrovala,“ netají se Leoš. 

 Přečtěte si
illenne
19. 3. 2023 • 23:12

Mně je úplně jedno, jaké jejich tajemství prasklo. Jeho první žena mi je daleko sympatičtější, má s ní krásné dva syny. Snaží se věnovat i synům, bere je na dovolenou. Jeho druhou ženu moc nemusím, moje sympatie si rozhodně nezískala. Holčička je šikovná.

jima
18. 3. 2023 • 13:04

Prasklo tajemstvi? Vzdyt tyto osoby na sebe vse vyble.jou v instagramu. A chudak dite, vystavuji ho jako cvicenou opici.

Toto Maresovo chorobne vychloubani a upozornovani na svoji osobu se nazyva Histrionska porucha.

Tomáš Kolenský
18. 3. 2023 • 12:34

Dobrý den, je dobrej na finance. Jak dlouho mu to vydrží ,to je na lidech. 😁

Eva Kostelecká
17. 3. 2023 • 21:06

To vážně?? Už jim ty prachy lezou na mozek.🙄 Leoš je miliardář a stále vydělává na fanoušcích,kteří mu peníze sami cpou.Už nemá ponětí kolik vydělavá běžný člověk.Jak si tohle vůbec může dovolit,takhle obírat lidi?Tím co dělá se mi poslední dobou hnusí,ale tohle už je dno.Jen mamon.Lidi jsou slepí v tom nesmyslném obdivu.Neposílejte mu svoje peníze,jen vás využívá!

hejhej
17. 3. 2023 • 20:39

Hvězdný pár ???

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.