Nový kšeft Ivy Janžurové (81): BÁBA S KONOPÍM! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Nový kšeft Ivy Janžurové (81): BÁBA S KONOPÍM!

Iva Janžurová
Iva Janžurová  (Foto Aha! – Jakub Poláček, archiv ND)

Jsou tu zas, nemají se moc fajn a rojí se kolem nich mrtvoly. Černé vdovy mají hluboko do kapsy, jejich spediční firma míří ke dnu, a navíc po nich jde nájemný vrah. Jejich jedinou záchranou se zdá být Iva Janžurová (81) pěstující ve skleníku trávu!

Ve druhé sérii, jejíž premiérové díly startují na Primě už dnes večer, se diváci setkají nejen s Jitkou Čvančarovou (44), Janou Plodkovou (41) a Lucií Siposovou (42), které se za pomoci výbušniny zbavily svých manželů, ale také s novými postavami. Nejvýraznější z nich je rozhodně Madam skleník v podání Janžurky, která pěstuje a prodává marihuanu. Není to nějaká zmatená stařenka, ale šéfka podsvětí, která vdovám místo pomoci spíš pořádně zatopí!

Černé vdovy - upoutávka na seriál TV Prima

Video se připravuje ...

Váhání nad rolí

„Režisér Radek Bajgar mi tuto roli nabídl v Karlových Varech na festivalu. Postěžovali jsme si tam, že jsme se od natočení filmu Teroristka neviděli, a on dostal nápad, že postavu šéfa podsvětí přepíše na ženu a budu to hrát já. Neřekla jsem mu ne, což bych v případě jiných tvůrců udělala a souhlasila bych až po přečtení scénáře,“ prozradila Janžurová, jak k roli přišla. Sama prý nad postavou Madam skleník malinko váhala. „Nebyla jsem si jistá, že na to mám vhodný obličej. A taky jsem po přečtení scénáře zjistila, že má moje postava neuvěřitelné množství textu. To byly dvě okolnosti, které mi dělaly starosti,“ dodala herečka, pro kterou jde i o příjemné navýšení finančního příjmu.

Bylo jim ctí

Kolegyně si ji nemohly vynachválit. „Iva Janžurová je pro mě hvězda a je mi ctí, že si pamatovala mé jméno,“ svěřila se Siposová. „Ona vlastně nehraje, jen se podívá a je to tam. Je to čest být s ní na place,“ vyznala se slovenská hřbeni venská herečka.

Iva Janžurová o trápení s režisérem Krobotem: Trošku jsem trpěla!

Video se připravuje ...

Čvančarovou s krumpáčem viděti...

Po třech letech svobodného života musí ženské trio zase řešit velké problémy. Hlavně, kam s mrtvolami? „Vidět Jitku Čvančarovou s krumpáčem, to je sen, který si můžu odškrtnout,“ přiznala pobaveně Plodková. „Byla jsem jí, doufám, důstojnou asistentkou. Celou scénu jsem si představovala jako zpomalený film, především pak odchod vdov s nářadím přes rameno. To je jedna dokonalá vzpomínka na natáčení,“ smála se herečka.Přečtěte si
Helena Rihova
1. 2. 2023 • 23:18

Skvělé,jen tak dál 😁😁👍👍

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.