Janžurová musela do nemocnice! SELHÁNÍ SRDCE? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Janžurová musela do nemocnice! SELHÁNÍ SRDCE?

Iva Janžurová
Iva Janžurová (archiv)

Oblíbená herečka Iva Janžurová (81) se znovu potýká se zdravotními komplikacemi. Podle zjištění Sedmičky musela být během Vánoc dokonce hospitalizována z důvodu náhlé srdeční slabosti. 

Není to přitom první problém se srdcem, který Janžurová řeší. U uznávaného doktora Neužila podstoupila před časem operaci chlopně. „Viděl jsem její rentgen a říkal si - ›Ježiš, to je strašný, jak ji mohou takhle nechat chodit s tou chlopní? To už ji měli dávno operovat‹,“ potvrdil v minulosti sám lékař, který herečce možná i zachránil život.

Iva Janžurová o trápení s režisérem Krobotem: Trošku jsem trpěla!

Video se připravuje ...

„Připomínám si to na každém kroku třeba tím, že se mi mnohem líp chodí do schodů, můžu zase běhat po lese, dobře se mi dýchá, a hlavně mi zmizelo astma, které mě trápilo skoro celý život.“ libovala si Janžurová po operaci v rozhovoru pro Blesk. 

Jakými komplikacemi herečka nyní prochází, není jasné, podle Sedmičky by ale měla být již z nemocnice propuštěna do domácího ošetřování, má naordinovaný klid na lůžku a aktuálně je v péči dcer. 

Iva Janžurová o filmu Velká premiéra, Miroslavu Krobotovi i své festivalové znělce

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
27. 1. 2023 • 16:34

Ať si p.Janžurová nechá ostříhat(sesekat) vlasy.Ona o sobě řekla,že byla od mladí nehezká,že jí to řekl i bratr,ale není to pravda. Hezká byla abys by i teď kdyby shodila to příšerné mikádo a vyměnila šatník Některé modely se na ni ani nehodí.

defakto
27. 1. 2023 • 10:26

... paní Janžurová by si už dávno měla dát pokoj se svou profesí a měla by si užívat důchodu a svých vnoučat. Hrála celý svůj život a už toho bylo dost !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.