Smutek Ivy Janžurové: KONEC ROKU V POSTELI! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Smutek Ivy Janžurové: KONEC ROKU V POSTELI!

Iva Janžurová
Iva Janžurová (Foto Aha! – Jakub Poláček, archiv ND)

I když se celá rodina snažila herečku chránit před viry a bacily, přece jen onemocněla. Iva Janžurová (81) musela, ač velmi nerada, vzdát 29. prosince představení Audience u královny. Už téměř osm let je to jedno z jejích nejoblíbenějších.

Navíc má Národní divadlo vžité, že podobné výsostné hry dávají jen jednou dvakrát za měsíc. Přitom jsou díky zájmu diváků vyprodané půl roku dopředu. „Když mám větší pauzu, musím si doma opakovat roli,“ přiznala herečka. V Audienci tři hodiny nesleze z jeviště a textu má skutečně požehnaně. Ivuška dokonce kvůli roli zhubla 12 kilo a pohyby a chůzi nedávno zesnulé královny Alžběty II. (†96) pozorně okoukala z videí.

Iva Janžurová o trápení s režisérem Krobotem: Trošku jsem trpěla!

Video se připravuje ...

Viróza se ale neptá, tak musela Janžurka ulehnout. Navíc není už herečka nejmladší, musí brát ohled na svůj věk. „Zrušené představení se uskuteční v budově Stavovského divadla v náhradním termínu 18. února od 15 hodin,“ sdělil mluvčí Tomáš Staněk.

Iva Janžurová o filmu Velká premiéra, Miroslavu Krobotovi i své festivalové znělce

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
3. 1. 2023 • 09:07

Nemoce okolo Vánoc řádily skoro ve všech rodinách a nikdo se z toho nepo.... už s tím přestaňte. Co je nám do toho, kdo z VIP měl rýmičku a kašlíček!!!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.