Janžurová v bolestech: NA OPERACI NENÍ ČAS | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Janžurová v bolestech: NA OPERACI NENÍ ČAS

Iva Janžurová
Iva Janžurová (archiv)

Vánoce už jsou za rohem a s nimi i zbrusu nová vánoční pohádka Jak si nevzít princeznu. Jednu z hlavních rolí tam ztvárňuje herečka Iva Janžurová (80) a štáb k jejímu věku údajně nijak nepřihlížel…

Za roli ve vánoční pohádce byla bezpochyby vděčná, ale nejspíš nečekala tolik fyzické námahy. I když Iva Janžurvá (80) už má svá léta, členové štábu na to údajně nebrali příliš ohledy.

Iva Janžurová: Proč musí mluvit sprostě? Může za to syndrom!

Video se připravuje ...

 „Na ty schody na hradech nikdy nezapomenu, výstupy byly velmi náročné," svěřila se herečka pro web cas.sk. "Já téměř nemám chrupavku, nějak se rozpustila a nemám čas si dát udělat umělý kloub,“ dodala herečka s tím, že dolů jim naštěstí sem tam pomáhali asistenti.

Remundová o režírování mámy

Video se připravuje ...Přečtěte si
aveneta
5. 12. 2021 • 21:22

Hezký napis ..Na operaci není čas ale na konec života si bude muset čas udělat. Holt patří k těm co chtějí tzv. zemřít na bitevním poli

defakto
4. 12. 2021 • 11:55

... paní Janžurová je sice skvělá herečka , ale taky nemusí hrát téměř ve všem co se točí , ve svém věku by se už na hraní mohla taky vykašlat , jsou taky další herečky které čekají na svou příležitost .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.