Margita a jeho klavírista: Španělský azyl Zagorové změní majitele? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. dubna 2023

Svátek slaví Hugo, zítra Erika

Margita a jeho klavírista: Španělský azyl Zagorové změní majitele?

Hana Zagorová v Malaze.
Hana Zagorová v Malaze. (Foto archiv Hany Zagorové)

„Hanka zůstávala doma sama, navíc v ne moc dobrém psychickém stavu," odsoudila v Sedmičce chování Štefana Margity (66) paní Zuzana Novotná (60), která je tchyní jeho klavíristy Michala Kindla (34). Právě s ním totiž tenorista trávil veškerý svůj čas.

„Velmi dobře vím, že Hance vadil ten jejich nadstandartní vztah, a taky vím, že Štefana prosila, ať moji rodinu nechá na pokoji. On už totiž opravdu přeháněl. Když Štefan s Kindlem nebyl osobně, tak mu i pětkrát denně volal, na což si moje dcera stěžovala. Byly to pokaždé hodinové telefonáty," lamentuje Zuzana Novotná.

Koncert s názvem Štefan Margita a hosté v pražské 02 aréně

Video se připravuje ...

„Všechno má nějaké hranice. Když mi dcera řekla, že na ně Štefan chce napsat byt ve Španělsku, který vlastnil s Hankou, dokonce tam teď byli na dovolené, zřejmě si to obhlídnout, nepřišlo mi to v pořádku ani normální," překvapuje Novotná přelomovou informací o zpěvaččině bytě ve španělské Malaze ve shora jmenovaném magazínu.

7 pádů s Písničkou: Harapes o rozvodu se Zagorovou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
27. 1. 2023 • 14:59

Tchýně mladého klavíristy zřejmě nemá se zetěm dobré vztahy. Jinak by nežárlila. Kdyby měla možnost užívat byt ve Španělsku, který podle jejích informací chce Margita darovat jejímu zeťovi, asi by se z toho nesnažila udělat skandál.
Připadá mi naprosto logické, že zpěvák a klavírista, kteří si sebe navzájem vybrali pro spolupráci, jsou stejně naladění a mají hezký vztah.
Také je logické, že Margita, který ztrácel svou životní lásku, partnerku, potřeboval psychickou podporu, odreagování, někoho milého kolem sebe. Takže si tak trochu adoptoval rodinu svého spolupracovníka.

Katkahola Holá
26. 1. 2023 • 12:59

Pane či paní, Zapos, zkuste, prosím, znovu naformulovat myšlenky v příspěvku pod článkem, takhle nejsou srozumitelné. Docela by mě též zajímalo jak to bylo s dopisem na rozloučenou pí. Hany Zagorové (předávkování léky?) jak tchýně p. Kindla naznačila v pořadu JS.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.