Mynářová stopla živnost! Půjčování si od Babišové vyvrací | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. ledna 2023

Svátek slaví Marika, zítra Hynek

Mynářová stopla živnost! Půjčování si od Babišové vyvrací

Prezidentské volby 2023: Andrej Babiš během tiskové konference (14. 1. 2023)
Prezidentské volby 2023: Andrej Babiš během tiskové konference (14. 1. 2023) (Blesk:Jakub Poláček)

Monika Babišová (48) i manželka současného kancléře Vratislava Mynáře, Alex (39), bezesporu patří mezi dámy s osobitým šarmem, který umí podrthnout i volbou správného oblečení. Nedávno se obě představily v podobné halence a rýpalům hned vyvstalo na mysli, zda-li si »holky« od sebe oblečení náhodou nepůjčují. 

Obě v krátkém časovém horizontu vynesly růžovou halenku s výraznou mašlí. U stejného návrháře ale nenakupují. Košile Alex pochází z kolekce vlastního brandu »Alex by Gianni«, který má v současné chvíli zastavené působení pro nedostatek času krásné brunetky. 

„Je to pouze náhoda, takže jsem to musela uvést na pravou míru, aby to nevypadalo, že si s Monikou Babišovou halenky půjčujeme. Tenhle střih i barva je ale skvělý, já i Monika jsme každá jiný typ, ale sedí nám oběma. Myslím, že bude slušet prakticky každému,“ vyjádřila se Mynářová pobaveně na dotaz redakce ŽivotvČesku, jejíž dotaz směřoval právě k tomu, zda obě dámy náhodou nesdílí jeden a týž šatník. 

Producent František Janeček s půvabným doprovodem. Ale vždyť je vdaná!

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.