Babišová, jak ji neznáme! Monika šla s kůží na trh | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Babišová, jak ji neznáme! Monika šla s kůží na trh

Monika Babišová se narodila 14. června 1974. Na snímku i s manželem Andrejem Babišem (ANO)
Monika Babišová se narodila 14. června 1974. Na snímku i s manželem Andrejem Babišem (ANO) (Blesk - Jakub Poláček a instagram Moniky Babišové)

Své soukromí si Monika Babišová (48) léta bedlivě střežila, o to větším překvapením je, že do něj nyní nechává nahlédnout veřejnost. Po roky zamčený instagramový účet se nyní otevřel všem uživatelům sociální sítě a je vidět, že tato platforma není pro manželku bývalého premiéra cizím místem!

Svého manžela poctivě doprovázela na společenské akce. Kdo je vlastně Monika Babišová, ale věděli jen nejbližší a ti, kterým plavovláska povolila sledovat svůj profil na Instagramu. To se ovšem nedávno změnilo. Střípky ze svého osobního života se rozhodla sdílet se všemi uživateli. Najednou přestala být pouze drahou polovičkou expremiéra Andreje Babiše (68), ale sledujícím se odhalila ve zcela jiném osobnějším světle.

Monika Babišová v luxusním smokingu a krajkách pod ním: Posteskla si kvůli módě!

Video se připravuje ...

Jak uvedl web eXtra.cz, na svém instagramu sdílí především rodinné snímky, kde se netají úspěchy svých dětí. Ty doprovází zážitky z cest či společenských akcí s přáteli. Jako manželka bývalého premiéra během jeho funkčního období sdílela pochopitelně i fotky ze zahraničních cest za politickými účely a snažila se též inspirovat veřejnost v otázce očkování proti koronaviru či v přístupu k rusko-ukrajinské válečné krizi.

Monika Babišová i její bratr Martin Herodes odmítli u soudu v kauze Čapí hnízdo vypovídat.

Video se připravuje ...

Proč se takto pozitivně laděným profilem nepochlubila již dříve, může být předmětem spekulací. Načasování zpřístupnění profilu veřejnosti ale může nahrávat faktu, že její manžel potvrdil prezidentskou kandidaturu. Jakékoli sympatie k dobru se tak více než hodí...Přečtěte si
1pravda1
9. 11. 2022 • 10:34

čekám na paní pavlovou - aby se z ní nevyklubala druhá drahoušová Dneska bylo v médiích, že Petr Kolář tlačí na hrad petra pavla krycí jméno pávek a pomáhal mu založit NEZISKOVKU! SPOLU SILNĚJŠÍ... A NYNÍ RADĚJI TAM NENÍ UVEDEN Je možné, že se důvodem je Kolářovo zaměstnání v americké právní a lobbistické firmě Squire Patton Boggs. Působí tam na docela významné pozici a rozhodně to není nějaká řadová společnost. Ve Spojených státech tato především lobbistická organizace patří mezi TOP tři hráče. Můžeme se domnívat, že by mu oficiální zapojení do politického dění mohlo ublížit a stejně tak pro generála Pavla by nemuselo být snadné v debatách vysvětlovat, proč má v týmu člověka placeného americkými lobbisty,” a WITOWSKÁ - MILENKA KOLÁŘE TAKY NA HRAD? RADĚJI SKONČILA V ČT, STŘET ZÁJMŮ OBROVSKÝ EVIDENTNĚ

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.