To tedy dělat nebude! Tvrdý zákaz pro Babiše od Moniky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. dubna 2023

Svátek slaví Hugo, zítra Erika

To tedy dělat nebude! Tvrdý zákaz pro Babiše od Moniky

Volební štáb Hnutí ANO
Volební štáb Hnutí ANO (E15 Michael Tomeš)

Monika Babišová (48) je vidět víc než kdy jindy, což souvisí s kandidaturou jejího manžela na post hlavy státu. V rozhovoru Cesta na Hrad překvapila upřímností. Práskla totiž bez skrupulí, jaký je Andrej doma. 

Monice by to jako první dámě slušelo. Těžko ale říct, zda svou upřímnou výpovědí manželovi spíš nepomohla k tomu, aby si případní voliči svůj hlas ještě rozmysleli. 

Monika Babišová v luxusním smokingu a krajkách pod ním: Posteskla si kvůli módě!

Video se připravuje ...

„Většinou jsem doma sama, tak jsem to musela převzít já. Když je nějaký důležitý rozhodnutí, tak se s ním radím. Starám se o domácnost, co se týče našich dětí. Andrej je na ně tak akorát, někdy je přísný, někdy je rozmazluje. Když byly malé, tak se mi nelíbilo, že na ně řval, když něco provedly, a tak to jsem mu zakázala. Když Andrej zařve, slyší to celé Průhonice,“ překvapila Monika jasnou odpovědí na otázku, jak to chodí u nich doma. 

Je vidět, že i ona umí prásknout do stolu a stojí si pevně za svým. V Andrejově karavanu ji patrně nikdo nikdy nespatří - myslí si o tom své. „Já jsem mu kdysi říkala, že do toho nikdy nevlezu. Takže od té doby si netroufl mě oslovit,“ řekla také.

No, je vidět, že u Babišů doma budou síly vyrovnané a Monika rozhodně není jen slušivá ozdůbka svého muže bez názoru. 

Prohlášení Andreje Babiše k prezidentské kandidatuře. (31.10.2022)

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.