Miláček žen Langoš v akci: VAROVÁNÍ PRO ADÉLU? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Miláček žen Langoš v akci: VAROVÁNÍ PRO ADÉLU?

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková v Jižním Tyrolsku
Jiří Langmajer a Adéla Gondíková v Jižním Tyrolsku (Instagram)

Muži zrají jako víno. Alespoň tedy herec Jiří Langmajer ano. Ve svých 56 letech vypadá snad nejlépe za celou svou profesní éru a charisma má na rozdávání. Není proto divu, že se okolo něj točí davy žen... Měla by mít snad Adéla Gondíková (49) strach?

O ženy neměl šarmantní Langmajer nikdy nouzi a byly doby, kdy si jejich pozornosti i užíval. Teď má ale oči jen pro Adélu, kterou si v roce 2019 vzal. V otevřeném rozhovoru pro Blesk pro ženy přiznal, že seznámení s ní považuje doslova za zázrak.

Jiří Langmajer: Nechci, aby se všichni měli tak dobře, jako já!

Video se připravuje ...

„To, jak se ke mně chová, mě nutí být lepším, abych si ji zasloužil. Tím pádem jdu do nekomfortních zón, uvědomuji si své chyby a pracuji na nich. Důležité bylo, že jsem měl pro koho to dělat. A bylo to správné rozhodnutí,“ vyprávěl Langmajer o době, kdy se postavil svým vnitřním démonům, s čímž mu Adéla velmi pomáhala. 

Komplimenty na účet své manželky rozhodně nešetří. „Poprvé jsem díky Adéle poznal lásku, ne zamilovanost. To je něco, co bych nikdy nepoznal, kdybych žil dál svým starým životem," svěřil se také. Jak vidno, zástupy žen mají smůlu. Tohle srdce patří jistojistě jen Gondíkové

Přiznání Adély Gondíkové: Divoké mládí a diář plný sexu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.