Smrt Slavíkova »životopisce«: ZPOVĚĎ, KTERÉ GOTT LITOVAL! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 23. března 2023

Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel

Smrt Slavíkova »životopisce«: ZPOVĚĎ, KTERÉ GOTT LITOVAL!

Smrt dvorního spisovatele Gotta Starvaše
Smrt dvorního spisovatele Gotta Starvaše (archiv Blesku)

Byl autorem jedné z nejlepších knih o Karlu Gottovi (†80), v posledních letech svého života to ale spisovatel a novinář Rostislav Sarvaš (†63) za titul „Jak to vidí Gott – rozhovor na lodi“ z roku 1992 pořádně schytával. Především od Ivany Gottové (46), které se nelíbily kontroverzní pasáže knihy o jejím muži.

Třeba ta, jak v 60. letech vyzkoušel přímo za asistence slavného profesora Stanislava Grofa (91) drogu LSD. Nebo skutečnost, že během svého života okusil v rámci postelových hrátek sado-maso. „I já jsem slyšel, že s bolestí úzce souvisí rozkoš. Zkoušela to se mnou jedna kamarádka, ale nějak to u mě nefungovalo,“ rozpovídal se tehdy Slavík.

Zdraží i pohřby! Tereze H. se hroutí sen a kdo zneuctil památku Karla Gotta

Video se připravuje ...

Kvůli dětem

Když pak ale v době Gottových 70. a 75. narozenin vycházely třaskavé pasáže z knihy znovu na veřejnost, měl doma – jako už ženatý muž – co vysvětlovat. „Ivance vadí, že se o tom píše. Hlavně kvůli tomu, že je mojí ženou a jak teď vypadá... I když se jí to netýkalo,“ vysvětloval kdysi deníku Aha! Gott. „A pak taky kvůli našim dcerkám! Ivanka nechtěla, aby se takové věci o tatínkovi dozvídaly,“ dodal.

Jako bible?

Podle našeho zjištění měl Karel společně s Ivanou Sarvašovi před 13 lety telefonovat, zda by šlo zařídit, aby už jakákoli média nemohla z knihy, v níž byl tolik upřímný, do budoucna citovat. Sarvaš měl ale Gottovým vysvětlit, že nic takového zařídit nejde. „Jako by chtěl někdo zakázat citovat z bible,“ řekl tehdy Gottovi.

Marek Ztracený na poctě pro Gotta: Nemám trému, ale respekt

Video se připravuje ...

Velmi kontroverzní pasáží v knize Jak to vidí Gott je vzpomínka na 80. léta v Mnichově, kde se Karel na jedné diskotéce seznámil s vdanou ženou, která ho pak pozvala k sobě domů. A děly se tam věci! „Přišli jsme do jejího malého bytu, otevřeli jsme sekt a až jsem byl překvapený, jaký to mělo spád. Během chvíle jsme byli v tom nejlepším. Tak asi po patnácti minutách ale zpoza závěsu vyběhl nahý chlap (pozn. red.: manžel dotyčné ženy) a vrhl se na mou partnerku, a nedbaje, že jsem na ní já, svou potřebu s ní dokonal,“ zavzpomínal Slavík.Přečtěte si
hanainge
29. 11. 2022 • 23:13

Výše uvedený článek je nesmysl a lež, protože je fakt, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková je nula a nemá platnost!!!

Kniha Rostislava Sarvaše o Karlu Gottovi obsahuje mnohé lži, které Karel Gott nikdy neřekl a je spravedlnost, že Rostislav Sarvaš konečně zemřel a dostal trest za to, že psal lži o Karlu Gottovi, protože to se nedělá!!! Karel Gott nikdy neměl milenecký vztah se ženou, která je vdaná. Karel Gott žil ve samotě, protože zažil se ženami už v 60. a 70. letech strašně špatné věci, protože ženy chtěli Karla Gotta jenom využít.

Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta a ona musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně ona dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil se ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje dámu, která žije v Německu.

johanaa
29. 11. 2022 • 11:42

Co jí vadí? Copak nevěděla koho si bere?

miroslava13
29. 11. 2022 • 10:06

že byl Kája prasák stejně všichni vědí. hlavně za svobodna to střídal jak fusekle. šlo to Prahou, jaké se pořádali mejdany u Jonáka, v Jevanech a jinde. Copak lze překrucovat pravdu?

bursik
29. 11. 2022 • 05:53

Nikoho nezajímá tato rodina,není to nas problem

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.