Tereza Mašková šla donaha! SuperStar nafotila akty | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Tereza Mašková šla donaha! SuperStar nafotila akty

Zpěvačka Tereza Mašková
Zpěvačka Tereza Mašková (Blesk:Pavel Machan)

Česko Slovenská SuperStar 2018 zpěvačka Tereza Mašková (26), známá nejen svým zastřeným hlasem, ale zejména pak růžovými vlasy, se nechala nafotit tak, jak ji pánbůh stvořil, a snímky zveřejnila. „Už pomalu dva roky mám tuto fotku odloženou a neměla jsem odvahu ji publikovat... Teď už mám... Mějme se rády,“ napsala ke svému příspěvku zpěvačka. A dodala: „Za fotku děkuji @dara_kuzmic_photographer.“

Na sociální síti sice tvrdí, že ke zveřejnění aktů hledala dva roky odvahu, pravděpodobnější však je, že na sebe chtěla přilákat více pozornosti. Vítězce páté řady soutěže Česko Slovenská SuperStar totiž pozítří vyjde nové album s názvem Svět je málo růžový.

Znalostní výbuch Terezy Maškové v soutěži Máme rádi Česko!

Video se připravuje ...

Růžovější by pro ni asi byl, kdyby se měla brzy vdávat. Za pár týdnů to bude už rok, kdy řekla »ano« svému příteli, ale svatba je stále v nedohlednu. Tehdy do světa hlásala: „Dnes 9. listopadu jsem řekla ANO, budu se vdávat,“ napsala zamilovaná zpěvačka, která se slovenským producentem Oliverem Žilákem (29), žije v Bratislavě.

Zasnoubená SuperStar Martina Balogová: Svatba ano, ale další dítě ne!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.