Monika Marešová zbořila internet: Vy jste někdy rodila? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. června 2023

Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert

Monika Marešová zbořila internet: Vy jste někdy rodila?

Monika a Leoš Marešovi
Monika a Leoš Marešovi (profimedia.cz)

Manželka hvězdného moderátora Leoše Mareše (45) Monika (41) předvedla parádní figuru. Od porodu jejich společné dcery Alex přitom uběhlo jen sedm měsíců! Marešová nedávno fanoušky potěšila rajcovní fotkou v černém krajkovém prádle a v komentářích se chválou nešetřilo.

Těhotenství jako kdyby se na Moničině těle vůbec nepodepsalo. Poporodní kila shodila raz dva, přitom necvičila a ani v jídle se příliš neomezovala, jelikož malou Alex stále kojí. Cvičit začala teprve nedávno. „Asi před měsícem jsem začala cvičit. Vzhledem k tomu, že stále kojím, nechodím úplně běhat, to není příjemné. Protahuju se a buduju vnitřní svaly. Vždycky je co zlepšovat. Chtěla bych zapracovat na svých nohou,“ svěřila se Marešová pro Super.cz.

Monika Marešová v krajkovém spodním prádle

Alena Antalová: Nejsem tlusťoška, co se válí doma..

Video se připravuje ...

Na svých sociálních sítích se před pár dny pochlubila velmi odvážnou fotkou, na které její tělo zakrývá jen černé krajkové prádlo a rozepnuté džíny. „To je neskutečné, jakou máte formu! Klobouk dolů," pochválila Moniku jedna z jejích fanynek. „Vy jste někdy rodila? Stále skvělá postava,“ přidala se další. Chlubit se takovou postavou krátce po porodu, to by chtěla asi každá.

Monika Marešová v krajkovém spodním prádle

Dvojnásobná máma Aneta Krejčíková přiznala: Jsou dny, kdy to nezvládám!

Video se připravuje ...Přečtěte si
miroslava13
17. 10. 2022 • 11:47

umějí tyhle rádoby celebrity ještě něco jiného než se vystavovat polonahé na FC nebo v Blesku? Bože do čeho jsi duši dal!!! Pipiny....

travina
17. 10. 2022 • 05:19

Marešová byla vždy vychrtlá, tak po porodu je hubená, no To je přece o stupeň víc. A internet nezbořila, protože tato mužatka se málokomu líbí

AHel
16. 10. 2022 • 20:13

to jsem zvědavá, kam to až povede...být jí, držím pusu a krok. Může být ráda, že jí těhotenství vyšlo...a být pokorná a pohodová máma, ale ona má starost v 41 letech o své kolena...že jí hamba nefackuje....neví, co roupama.

zuzakirsch
16. 10. 2022 • 16:23

Chtělo by to k těm patnácti plastikám přidat dvě tři v obličeji. Chodí na solárko, kadeřníka, nehty, botox v obličeji, výplně rtů, masáže, manikúra, pedikúra, lymfodrenážee, solnou jeskyni,... proto je třeba mít k dítěti chůvu.

bursik
16. 10. 2022 • 12:22

Mareš je jak Štercl a ona jak z Mongolska.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.