Marešová mění plány: Cokoli pro spokojenou Alex | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Marešová mění plány: Cokoli pro spokojenou Alex

Leoš Mareš (46) nepatři mezi ty známé tváře, které své příznivce nenechávají nahlédnout do svého soukromí, natož aby zveřejňovaly snímky svých dětí. Moderátor a hudebník je otevřená kniha a svou nejmladší ratolestí se pravidelně chlubí. Jako pyšný tatínek své jediné dcerky si zkrátka nemůže pomoct!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Kykys
15. 10. 2022 13:18

Nikdo o ní moc nevěděl, než si našla Mareše, proč taky?.Ta jeho minulá byla aspoň ženská
Tahle se ukazuje i s " přifouklým" výstřihem, před tím ale nic
Mateřství je spíš doplněk k zajištění...

alexa-lexa
13. 10. 2022 13:50

Tenhle babochlap vycpanej botoxem a silikonem mi vůbec nepřijde jako matka! Beru, že tatínek je šťastný a fotí se s malou, ale co její "matka" ta tak leda u kočárku, to mi přijde divný. Jako by ji snad ani neporodila. Ten její vztah k malé mi přijde prostě takovej vlažnej až studenej. A ty její "chytrý" řeči o kojení?? Trapný. Když se k něčemu někde vyjádří, tak mi to přijde jako "nastudovaný". Prostě neosobní. Toť můj názor.

Martina Tesarova
13. 10. 2022 07:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AHel
12. 10. 2022 21:39

Zase psychiatr by se hodil, dělá jako by kojila jediná na světě, jsout to takové jalové o ničem informace, je to trapné.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.