Smutek hvězdy Ulice Svobodové: ZEMŘEL JÍ MUŽ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Smutek hvězdy Ulice Svobodové: ZEMŘEL JÍ MUŽ!

S hvězdou Ulice Ilonou Svobodovou se život nemazlí.
S hvězdou Ulice Ilonou Svobodovou se život nemazlí. (Martin Hykl)

Život si s Ilonou Svobodovou (62) krutě pohrává. Oblíbenou herečku z nekonečné Ulice připravil osud znovu o partnera, architekta Petra, díky němuž po smrti manžela, skladatele Petra Skoumala (†76), znovu věřila v lásku...

Soukromí si Ilona vždy hlídala, a i když prožívala nelehké chvíle, rozhodně to nedávala znát, a už vůbec to nevytrubovala do světa. Stejně tomu je i v případě smrti architekta, s nímž poslední roky prožívala šťastné chvíle.

Tento týden v Ulici: Dopis ze záhrobí, Adamovo tajemství a Vojtův únos

Video se připravuje ...

Vzpomínky a pejsek

„Paní Svobodová je sama, přítel jí umřel,“ sdělil Aha! zdroj z hereččina okolí s tím, že smutná událost měla Ilonu zasáhnout cca před dvěma měsíci. „Ano, je to pravda. Partner zemřel,“ potvrdila seriálová Jitka Farská ránu osudu. „Zbyly mi pouze vzpomínky a bostonek,“ dodala Ilona, která po boku sympatického architekta prožila krásné čtyři roky.

Intelekt a povídání

Svou lásku nedávali okatě najevo a i díky tomu je společných snímků jako šafránu. Přesto stačilo Ilonu poslouchat, když o svém partnerovi mluvila, a bylo jasné, že je zamilovaná až po uši. „Potřebuju intelekt, partnera, se kterým si můžu popovídat, když přijdu domů po představení, bavit se s ním o divadle, výstavách, světě kolem nás. A můj přítel to všechno splňuje,“ nešetřila chválou.

Drbárna z ULICE: Adamovo první rande skončilo žhavou postelovou scénou

Video se připravuje ...

Reinkarnace

Hereččiným druhým manželem byl známý textař Petr Skoumal (†76), s nímž strávila mnoho krásných let a má s ním syna Filipa. Bohužel autor nespočtu hitů v září 2014 odešel do hudebního nebe a Ilona už ani nevěřila, že by ještě mohla zažít opravdovou lásku. „Někdy mám až pocit, že je reinkarnací mého manžela,“ svěřila Svobodová po provalení vztahu na adresu nového partnera v rozhovoru pro idnes.cz.Přečtěte si
miroslava13
10. 10. 2022 • 11:32

v tomhle věku, se to dá očekávat. Já ovdověla v 46 letech, manželovi bylo 51 let. To je potom rána z nebes!!!! I tak jí přeji upřímnou soustrast. Mám ji ráda jako herečku.

jity
10. 10. 2022 • 09:06

Byla tam zvláštní, ale i tak je mi ji líto. Má zkrátka smůlu.

bursik
10. 10. 2022 • 05:25

Paní opravdu zvláštní , byla u Dědka dost divná.Vetsinou umělci mluví podle scénáře a tak nepoznáte nic z IQ

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.